Оставьте свои контактные данные, и мы Вам перезвоним:

Мы работаем с ПН - ПТ с 10:00 до 21:00, СБ - ВС с 10:00 до 19:00

Λ

10:00

V

-

Λ

18:00

V

Λ V
Параметри
Виробник

Чому Вікібуд?

Доставка за 24 години

Знижка до 7 %

Купуйте - не виходячі з дому

Гарантоване повернення не якісного товару

Все преимущества...
Найкраща ціна
МоваРусский Українська

Кабель, електрика

Показувати: Список / Сітка
Сортування
кабель ПВС, силовий, круглий гнучкий
круглий гнучкий силовий провід, для створення під'єднання побутових, електронних і світлових електроприладів до мережі з напругою до 380 Вольт і частотою 50 Гц...
* кабель ПВС:
0,00 грн.  
провід ШВВП - плоский гнучкий
плоский і гнучкий провід, що складається з багатодротяних мідних жил в захисній ізоляції і оболонці з полівінілхлориду. Використовується для створення стаціонарних мереж різного призначення і виготовл..
* кабель ШВВП:
0,00 грн.  
Кабель ВВП
ВВП-1 плоский негнучкий кабель 2-х або 3-х жильний, мідний, призначений для прокладки прихованим і зовнішнім способом. Відноситься до нізькосилових видів кабелю і рекомендований для житлових об'єктів..
* кабель ВВП:
0,00 грн.  
силовий провід ВВГ - круглий негнучкий
круглий негнучкий провід, який використовується для подачі і розподілу електроенергії на стаціонарних об'єктах промислового і побутового призначення, здатний забезпечити напругу від 660В до 3 кВ..
* кабель ВВГ:
0,00 грн.  

Що таке електричний кабель?

Електрокабель - це провід, всередині якого знаходиться одна або кілька скручених між собою дротів, покритих ізоляцією і захисною оболонкою. Такий провід здатний передавати електроенергію, телефонний зв'язок, сигналізацію тощо. В основному дріт проводить струм виготовляється з міді. Ізолюють кабель за допомогою гуми і паперу просоченої спеціальним складом. Чим вище електрична напруга кабелю, тим товщі повинен бути шар ізоляції. Що б захистити ізоляцію від таких явищ як вогкість і пари, а просочувальний склад не висох, кожну ізольовану дріт або все дроту разом покривають суцільним шаром свинцю, такі кабелю називають освинцьованими. Однак свинець схильний хімічної дії і тоді для захисту кабель покривають шаром волокон просочених асфальтом, такий кабель називається асфальтованих. Для захисту від механічних впливів кабель додатково одягають в спеціальну броню, тоді цей він вважається броньованим. Броня буває стрічкова і дротова, у них різне призначення, але іноді накладають обидві броні одночасно.

Види і особливості електричного кабелю

Залежно від призначення і сфери застосування кабель буває різних видів, з різними характеристиками і властивостями. Відповідно і середня ціна по Києву на різні товари з категорії «все для електрики» буде різна. Різновиди електрокабеля:

- ВВП;

- ПВС;

- ШВВП;

- ВВГ.

ВВП - мідний плоский кабель, негнучкий, як правило, 2-х або 3-х жильний, використовується при монтажі стаціонарних трас з вертикальною, горизонтальною і похилою електропроводкою. Такий кабель підходить для підключення побутових приладів і систем освітлення в житлових приміщеннях.

ПВС- круглий силовий кабель, гнучкий, з багатодротовими жилами. Цей кабель використовується для підключення до мережі (380 вольт) побутових, електронних і світлових приладів.

ШВВП - плоский гнучкий провід, з багатодротовими мідними жилами в захисної ізоляції і оболонці з ПВХ. З його допомогою можна підключити наземних ліній різного призначення і виготовити подовжувальні шнури.

ВВГ - круглий негнучкий провід, який підводить та розподіляє електроенергію на стаціонарних промислових і побутових об'єктах. Такий кабель витримує напругу від 660В до 3 кВ.

Все для електрики можна купити в нашому інтернет-магазині де ви знайдете великий асортимент матеріалів для будівництва та ремонту. За 10 років на ринку будівельних матеріалів ми навчилися працювати для клієнта. Тому звернувшись в нашу компанію, ви отримуєте товар за оптовими цінами і знижки до 7%, послуги вантажників, доставку матеріалу по самій вигідною ціною в Києві, а при замовленні від 5 тис. грн робимо велику знижку на доставку і матеріал.