Оставьте свои контактные данные, и мы Вам перезвоним:

Мы работаем с ПН - ПТ с 10:00 до 21:00, СБ - ВС с 10:00 до 19:00

Λ

10:00

V

-

Λ

18:00

V

Λ V
Параметри
Ціна  4 - 2678 грн.
Виробник

Чому Вікібуд?

Доставка за 24 години

Знижка до 7 %

Купуйте - не виходячі з дому

Гарантоване повернення не якісного товару

Все преимущества...
Найкраща ціна
 • Knauf Стіновий гіпсокартон, 12,5 мм
  Стіновий гіпсокартон застосовується для обшивок стін всередині приміщення, а також для монтажу внутрішніх перегородок. С..
  84,80 грн.
 • Профіль UD-27, 3 м.
  Профіль UD -27  використовується як направляючий для профілів CD-60, при монтажі каркасу і облицюванні стін.  ..
  27,25 грн.
 • Стрічка малярська, 25 м
  Застосовується для рівних країв при лакофарбових і ремонтних роботах, запобігає забрудненню поверхні.  Ізготовлена з гофро..
  25,50 грн.
 • Артисан С-15, для армування і приклеювання пінопласту, 25 кг
  Клей використовується для приклеювання пінополістирольних плит, плит з пінопласту та виконання армуючого шару. Клей найчастіше ..
  93,10 грн.
 • Цемент М-400
  Цемент М -400, 25 кг Цемент - порошкоподібний будівельний в'яжучий матеріал. Цемент марки М -400 використовується для виробн..
  52,75 грн.
 • Ceresit CT-48, силіконова фарба, 10 л
  Силіконова фарба Церезіт СТ- 48 використовується при проведенні робіт зовні і всередині будівель. Може наноситися практично на буд..
  1264,20 грн.
 • Момент Грунт, грунтовка глибокого проникнення
  Універсальна грунтовка глибокого проникнення, для внутрішніх і зовнішніх робіт Застосовується для зміцнення верхнього шару осно..
  125,45 грн.
 • MIWI Профіль з'єднувальний стельовий
  З'єднувальний стельовий профіль під підвісну стелю MIWI випускається в трьох стандартних розмірах. - Профіль стельовий з'єднува..
  5,90 грн.
 • Termolife Еко Лайт, базальтова вата
  Termolife Еко лайт- це високоякісний теплоізоляційний матеріал, виготовлений з розплаву базальту у вигляді тонких волокон сформова..
  42,95 грн.
 • Сілтек F-22, легковирівнююча цементна стяжка (5-40 мм), 25 кг
  Стяжка легковиравнівающаяся (товщина шару від 5мм до 40мм) , всередині і зовні будівлі Застосовується для вирівнювання монолітн..
  106,85 грн.
МоваРусский Українська

Пісок, цемент, щебінь

Пісок, цемент, керамзит

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Цемент М-400
Цемент марки М -400 використовується для виробництва бетонних і залізобетонних конструкцій, розчину для кладки, штукатурних роботах. Розфасовка 25кг..
* 1 мешок :

0,00 грн.  
Ціна за: шт.
Щебінь, фракція 20-40 мм
Щебінь застосовують у виробництві бетону та залізобетону, підстилаючий шар фундаменту. Різна розфасовка. Фракція 20-40мм..
* Вид:0,00 грн.  
Ціна за: шт
Цемент М-500, підвищеної міцності, 25 кг
Застосовується у всіх будівельних сферах, підвищує міцність сухих сумішей, виготовлення бетону та залізобетону і т.д. ..
* 1 мешок :

0,00 грн.  
Ціна за: шт.
Пісок яружний, з кар'єра
Пісок яружний застосовується для влаштування фундаменту будівель, приготування бетону, цементно-вапняної штукатурки. Розфасовка 50кг..
* Мішок:


0,00 грн.  
Ціна за: шт.
Пісок річковий, для будівництва
Застосовують у всіх будівельних роботах, а саме кладки фундаменту, вироби з бетону, штукатурних робіт. Розфасовка 50кг..
* Мішок:


0,00 грн.  
Ціна за: шт.
Керамзит 0,5 м3
опт. 64,60 грн.
Застосовується як утеплювач у вигляді засипки, а саме пристрої тепла підлога, під бетонну стяжку. Розфасовка 0,04 куба в мішку...
66,65 грн.  
Ціна за: шт.
Вапняний розчин, 50 кг
опт. 46,75 грн.
Застосовують для штукатурення кам'яних стін в приміщеннях з вологістю не більше 60% і таких поверхонь як бетон, цегла. Розфасовка 50кг ..
48,25 грн.  
Ціна за: шт.
Кнауф Г-10 Гіпс будівельний, 40 кг
опт. 150,10 грн.
Гіпс Г-10 Кнауф - високоміцний гіпс, що застосовується при високоякісних оздоблювальних роботах, виготовленні сухих будівельних сумішей та ін...
154,85 грн.  
Ціна за: шт.
Мішки для будівельного сміття, поліпропіленові
опт. 4,60 грн.
Поліпропіленові мішки для будівельного сміття мають високу механічну міцність, стійкість до розривів...
4,70 грн.  
Ціна за: шт.
Кнауф Гіпс будівельний (алебастр), 30 кг
опт. 63,70 грн.
Гіпс Кнауф, відомий також під назвою алебастр, застосовується для проведення внутрішніх ремонтних робіт у приміщеннях. Мішок 30кг...
65,00 грн.  
Ціна за: шт.
Вапно гашене, 30 кг
опт. 68,40 грн.
Вапно гашене застосовується для приготування кладок і штукатурних розчинів. Розфасовка 30кг..
70,60 грн.  
Ціна за: шт.
Відсів, гранпиль наповнювач для бетону
опт. 30,40 грн.
Гранітний схил використовується для виробництва бетону, тротуарної плитки, стоків, архітектурних виробів. Розфасовка 50кг..
* Вид:31,40 грн.  
Ціна за: шт.
Щебень, фракция 5-20 мм
Щебінь застосовують у виробництві бетону та залізобетону, підстилаючий слів фундаменту. Разная розфасовка фракція 5-20мм..
Вид:0,00 грн.  
Ціна за: шт.
Білий цемент, 25 кг
опт. 169,10 грн.
Використовується у виготовленні штучного каменю, білого бетону, входить до складу високоякісних клейових сумішей. Розфасовка 25кг..
174,45 грн.  
Ціна за: шт.
Цемент ПЦ-500 Д0 Білоруський, 25 кг
опт. 2356,00 грн.
Для промислового будівництві в виготовленні бетону, термінових аварійних відновлювальних роботах всередині і зовні приміщень. Довговічний, висока міцність. Склад: 100% цементний клінкер. ..
2430,40 грн.  
Ціна за: шт.
Сілтек B-25 сухий бетон, для бетонування і ремонту, 25 кг
опт. 58,90 грн.
Універсальна цементна суміш для бетонування, ремонту мінеральних підстав. Всередині і зовні приміщень. Витрата: 1,8 кг/м2...
60,80 грн.  
Ціна за: шт.
Цемент ШПЦ-400 Білоруський, 25 кг
опт. 2071,00 грн.
Шлакопортландцемент для будівельно-ремонтних робіт, для приготування бетонна і будівельних розчинів Світлий колір. Низьке виділення тепла. Висока жаростійкість...
2136,40 грн.  
Ціна за: шт.
Цемент ПЦ-500 Д20 Білоруський, 25 кг
опт. 2223,00 грн.
Використовується в житловому, сільськогосподарському будівництві для виконання штукатурних, кладочних, ремонтно-будівельних робіт всередині і зовні приміщень. Склад: 80% клінкеру і 20% добавок...
2293,20 грн.  
Ціна за: шт.
Алебастр (будівельний гіпс), 30 кг
опт. 47,50 грн.
Алебастр - суміш, головним компонентом якої є гіпс. Застосовується в ремонтих і будівельних роботах, декоративна прикраса інтер'єру...
49,00 грн.  
Ціна за: шт.

Незважаючи на розробку нових методів будівництва й використання сучасних будматеріалів, відмовитися від таких традиційних будівельних матеріалів, пісок, щебінь, або цемент неможливо.

Вони використовуються практично на будь-якому етапі будівництва, починаючи від облаштування котловану і закінчуючи етапом внутрішньої і зовнішньої фінішної обробки. Однак найбільша потреба в цих матеріалах виникає на початковій стадії будівництва під час зведення стін і несучих конструкцій.

Щебінь, відсів, керамзит

Щебінь - зернистий будівельний матеріал природного походження. Виходить в результаті дроблення різних гірських порід. Міцний, екологічно чисті, морозостійкий з мінімальним водопоглинанням.

Основною характеристикою є лещадність - тобто наявність в масі щебеню частинок голчастої або пластинчастої форми. Чим менше тим краще. Є великим наповнювачем для бетону і залізобетонних виробів.

Також використовується в якості початкової підсипки основи і фундаментів. Дрібний щебінь таких порід як граніт, базальт або діабаз може використовуватися для мульчування грунту в ландшафтному дизайні.

Керамзит - штучний зернистий будматеріал. Він виходить шляхом випалювання глини до твердої форми. Зовні має щільну оболонку, всередині дуже пористий. Має хороші теплоізоляційні, шумоізоляційні, вологостійкі показники і доступну вартість.

Керамзит різних фракцій може бути використаний для отримання керамзитобетонних блоків, заливок з утепленням, засипки в міжстінному просторі, в підпілля між лагами ін. Також, широко застосовується в декоративних цілях і в якості дренажного шару при формуванні штучних грунтів.

Відсів - є зернистим будівельним матеріалом більш дрібних фракцій. Виходить в результаті зміни в дрібну крихту гірських порід. Відсів застосовується в якості дрібнозернистого наповнювача бетонних сумішей.

Пісок

У будівництві допускається застосування декількох різновидів піску:

 • Овражний - добувається кар'єрним способом і має багато домішок. Овражний пісок найменш якісний через це найдешевший вид піску. Його область застосування досить обмежена: низькомарочних бетон, стартова штукатурка, підсипання і основа під доріжки і фундаменти.
 • Річковий - найбільш поширений і універсальний по застосуванню. Видобувається або з дна річки або в кар'єрі в руслі вже висохлої річки. Використовується у всіх видах бетонних робіт, в цементно-піщаних розчинах для кладки і штукатурки. Можна купити пісок річковий в мішках або насипом.
 • Кварцовий - є найбільш високоякісним, тому має найвищу ціну. Виходить в результаті подрібнення білого кварцу. Він потрібен для створення важких і спеціалізованих бетонів і високоякісних штукатурок.

Гашене вапно, вапняний розчин

Негашене вапно є досить агресивним матеріалом робота, з яким вимагає обережності. Гасіння здійснюється шляхом взаємодії вапна з водою, при цьому виділяється велика кількість тепла. Особливу увагу слід приділяти засобам індивідуального захисту, особливо дихальних шляхів. Тому для будівельних і оздоблювальних робіт рекомендується купити вже гашене вапно.

Область застосування матеріалу досить різноманітна. Перш за все, це вапняний розчин - найбільш доступна за ціною сполучна. Він складається з гашеного вапна, води і піску. Така суміш ідеально підходить для внутрішніх робіт. Для використання поза будівель або в приміщеннях з підвищеною вологістю додається невелика кількість цементу. Гашене вапно також може бути використане в якості побілки, а вапняний розчин для штукатурки.

Цемент

Найбільш популярними марками в сучасному будівництві є цементи М500 і М400. Вони широко використовуються в сухих будівельних сумішах, що застосовуються для бетонування, штукатурення або цегляної кладки. Будівельні конструкції, зведені за допомогою цементу або бетону, одержуваного при його допомозі, відрізняються значною міцністю, морозостійкістю і довговічністю. Завдяки тому, що цементно-піщаний розчин на основі цементу М500/400 швидко затягує, його рекомендується використовувати при здійсненні термінових ремонтно-будівельних робіт.

Білий цемент є більш дорогим. Використовується в якості в'яжучої речовини для декоративних штукатурок, що застосовуються в приміщеннях з підвищеною вологістю або для оздоблення фасадів будинків.

Гіпсові суміші (будівельний гіпс, алебастр)

Будівельний гіпс отримують з природного каменю. Його подрібнюють, пропарюють в автоклавах, просушують і розмелюють до порошкоподібного стану в кульових млинах.

Алебастр виходить після термічної обробки гіпсу. Перемелений гіпс розігрівають до температури 180С.

Незважаючи на зовнішню схожість і фактично однотипну сировину область застосування будівельного гіпсу і алебастру значно відрізняється. Гіпс широко використовується в будівництві в складі штукатурок, шпаклівок, клеїв, як тверду основу для гіпсокартонних плит.

Алебастр має досить обмежену сферу застосування через те, що дуже швидко сохне. Для самостійних робіт рекомендується використовувати тільки готові суміші з алебастром, які містять спеціальні добавки, що уповільнюють затвердіння.

Обидва типи будматеріалів найчастіше використовуються в якості стартової і фінішної штукатурок для приміщень з нормальною вологістю. Вони демонструють високу вогнестійкість, екологічність, швидкий набір міцності і здатності регулювати природним способом вологість в приміщенні.

Представлені будівельні матеріали є незамінними при застосуванні будь-якої технології зведення споруд. Вони використовуються в досить великому обсязі, тому рекомендується здійснювати оптові закупівлі.

Наша компанія реалізує сипучі будівельні матеріали, цемент, гашене вапно і будівельний гіпс оптом і в роздріб з доставкою в Києві та області. Крім того, ми пропонуємо широкий перелік будівельних матеріалів і мішки для будівельного сміття.