Оставьте свои контактные данные, и мы Вам перезвоним:

Мы работаем с ПН - ПТ с 10:00 до 21:00, СБ - ВС с 10:00 до 19:00

Λ

10:00

V

-

Λ

18:00

V

Λ V
Параметри

Чому Вікібуд?

Доставка за 24 години

Знижка до 7 %

Купуйте - не виходячі з дому

Гарантоване повернення не якісного товару

Все преимущества...
Найкраща ціна
МоваРусский Українська

OSB-плита, дерево

Показувати: Список / Сітка
Сортування
OSB-3 Європа, вологостійка деревна плита, 1250х2500 мм
Застосовують на підлогу, дах, перегородки, декоративну обшивку стін, змінна опалубка. Європейська плита шліфована з обох сторін. Розмір плити 1250ммх2500мм...
* размер плиты :
0,00 грн.  
Ціна за: лист
Фанера ФК вологостійка, 1525х1525 мм
Матеріал: береза. Застосовується в будівництві при оздоблювальних роботах, укладі підлог, в міжповерхових і горищних перекриттях. Виробництво Україна. Розміри: 1525 * 1525мм. ..
* Товщина фанери:0,00 грн.  
Ціна за: лист
OSB-3 Україна, вологостійка плита із дерева, 1250х2500 мм
Вологостійка. Для обшивки підлоги, стін, перегородок, роблять покрівельні роботи, тимчасові огорожі та ін. Розмір плити 1250ммх2500мм. Плита Українського виробника. ..
* размер плиты :0,00 грн.  
Ціна за: лист
ДВП, дерево-волокниста плита
Застосовують при обробці всередині приміщень, облицювання каркасних перегородок, обшивка підлогиі і в меблевому виробництві. ..
* размер ДВП:

0,00 грн.  
Ціна за: лист
ДСП Шліфована 1830х2550 мм, товщ. 15 мм.
опт. 338,20 грн.
Дерево-стружкові плити тришарова для меблевого виробництва, столярних робіт, а також для облицювання будівельних поверхонь. Сорт перший. Розміри 1830х2550 мм, товщ. 15 мм. ..
348,90 грн.  
Ціна за: лист
Брус
Матеріал: сосна. Для ОСБ плит при зведенні стін каркасних будинків, конструюванні внутрішніх стін і перегородок, балкових міжповерхових і горищних перекриттів, сходів, в конструкціях скатних дахів. ..
* размеры бруса:


0,00 грн.  
Ціна за: шт.
Дошка обрізна, 4,5 м
Найбільш поширений в будівництві пиломатеріал. Має широкий спектр застосування. Виготовлена з деревини хвойних порід...
* Розмір дошки:
0,00 грн.  
Ціна за: шт.
Дошка необрізна
Дошки розмірами 25/100, 30/150, 40/200, 50/200мм є важливим будівельним матеріалом...
* Розмір дошки:

0,00 грн.  
Ціна за: шт.
QSB, вологостійка деревно-стружкові плити, 1250х2500 мм
Застосовують в будівництві при зведенні перегородок, основа для підлоги і покрівлі, опалубки, парканів, контейнерів. Підвищена міцність і вологостійкість (зеленого кольору). Розміри 1250х2500мм. ..
* размер плиты :0,00 грн.  
Ціна за: лист
Фанера ФСФ - підвищеної вологостійкості, розмірі 1250×2500мм.
Фанера ФСФ ламінована для зведення конструкцій, опалубки, дахів, стін, підлоги, складських приміщень. Розмір: 1250х2500. Водостійка. Колір: Темно-коричневий. Виробник: Біллорусь, Китай. Латвія, Україн..
* Товщина фанери:


0,00 грн.  
Ціна за: лист
Фанера ФК-вологостійка, 1250х2500 мм
Матеріал: береза. Застосовується в будівництві при оздоблювальних роботах, укладі підлог, в міжповерхових і горищних перекриттях. Виробництво: Україна, Білорус, Румунія, Китай, Латвія. Товщина від 6-5..
* Товщина фанери:0,00 грн.  
Ціна за: лист
Фанера ФСФ - підвищеної вологостійкості, розмірі 1250 × 2500мм.
Фанера розмірі 1250 × 2500 мм. Площа листа 3,12м2. Застосовується в будівництві, формуванні підлог, меблевому виробництві, а також при оформленні інтер'єрів. ..
* Товщина листа:0,00 грн.  
Ціна за: лист

Деревина як будівельний матеріал має свої переваги і недоліки. Її широке використання для зведення споруд, у вигляді основних і допоміжних конструкцій, зумовлена поєднанням відмінних експлуатаційних характеристик і доступною вартістю.

Сучасні технології привели до створення композитних матеріалів на основі деревини, які мають покращені технічні параметри і позбавлені багатьох недоліків властивих виробам з масиву.

Пиломатеріали

Як правило, будматеріали з масиву представлені виробами з хвойних порід ялини і сосни, так як вони мають оптимальне співвідношення смол, що запобігають загнивання. Можуть бути використані як для влаштування несучого каркасу, так і для різних елементів і конструкцій будівлі: кроквяної системи, перегородок і перекриттів, підлоги ін.

Найбільш широко використовується такі різновиди:

  • Колода - як правило, Ви можете купити в Києві оциліндровані колоди різного діаметру придатні до негайного використання;
  • Обрізна дошка, сосна, ялина - має в товщину до 100 мм, з шириною в 2 рази більше товщини, кромка виробу обрізана, кора повністю відсутня;
  • Необрізна дошка, сосна, ялина - дешевший різновид дошки із залишками кори. Перед використанням кору рекомендується ретельно очистити.
  • Брус дерев'яний - виріб з масиву з товщиною і шириною більше 100 мм.

Вироби з масиву дерева мають досить багато переваг. Вони екологічні, мають естетичний зовнішній вигляд, високі теплоізоляційні властивості. Однак їм притаманні і деякі недоліки: викривлення, розтріскування, усушка, а також досить обмежений сортамент. Для виправлення цих недоліків були розроблені композитні будівельні матеріали на основі деревини.

QSB, OSB плита

Вони являють собою деревні плити, що складаються з декількох шарів деревної тріски, розташованої взаємно перпендикулярно і скріпленої меламіноформальдегідних клеями.

Основна відмінність між цими двома матеріалами полягає в наступному. Для OSB плит тріска готується спеціально і має досить великий розмір. QSB плити складаються з відходів деревообробки, тут тріска має меншу фракцію, клею додається істотно більше. Відповідно, QSB плита більш водостійка і гнучка ніж плита осб-3.

Обидва ці матеріали добре обробляються, можуть застосовуватися для приміщень з високою вологістю, як елемент настилу для покрівлі, в якості опалубки ін.

Важливо! QSB плита в процесі експлуатації виділяє в атмосферу досить велику кількість формальдегідів, тому її використання в житловому будівництві неприпустимо.

Фанера

Фанера популярний будівельний матеріал, який можна придбати оптом в Києві в нашому інтернет-магазині. Вона складається з декількох шарів шпону, напрямок волокон яких взаємно перпендикулярний. Товщина виробу може бути від 3 до 30 мм, найбільш поширений розмір листа 1,5х1,5м, але можуть досягати 1200-3660 мм.

Використовується при виробництві сендвіч-панелей, створення опалубки, в конструкціях покриттів для підлоги і настилах дахів, для внутрішньої обробки приміщень. Як правило, сучасні виробники випускають вологостійку фанеру, ціна якої трохи вище.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити високоякісні матеріали надійних виробників Кроно-Україна, Кроношпан і ін. Вся продукція реалізується за доступною оптовою ціною з доставкою по Києву і області.

ДВП

ДВП складається з деревної стружки великих фракцій, скріпленої між собою меламіно-карбамідо формальдегідними клеями. Як правило, ДВП використовується в меблевому виробництві. Однак часто застосовується в будівництві в якості стінових панелей або елемента конструкції внутрішніх перегородок, арок, чорнового настилу для підлоги під ламінат, лінолеум, ковролін.

Використання деревини або будівельних матеріалів на її основі при зведенні будівель неминуче.