Оставьте свои контактные данные, и мы Вам перезвоним:

Мы работаем с ПН - ПТ с 10:00 до 21:00, СБ - ВС с 10:00 до 19:00

Λ

10:00

V

-

Λ

18:00

V

Λ V
МоваРусский Українська

Аура

 Бренд Aura є постачальником високоякісних лакофарбових виробів, в тому числі емалей і грунтовок. Особливістю продукції марки є великий асортимент товарів, завдяки чому можна підібрати необхідне покриття для будь-якої поверхні незалежно від умов експлуатації. Незважаючи на відносну «молодість» бренду, його вироби встигли заслужити широке визнання серед споживачів за рахунок незмінної якості продукції.

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Aura Fasad, фарба універсальна акрилова, 10 л
опт. 485,80 грн.
Для фарбування мінеральних поверхонь всередині і зовні приміщень. Висока покриваність. Атмосферостійка. Біла, тонується. Витрата: 1 л/4-7 м2...
499,90 грн.  
Aura Mattlatex, дисперсійна інтер'єрна матова фарба, 10 л
опт. 610,80 грн.
Для фарбування мінеральних, дерев'яних поверхонь, гіпсокартону, склошпалер усередині приміщень. Висока адгезія. Стійка до мокрого стирання. Витрата 1 л: 6-8 м2...
624,90 грн.  
Aura Mastare фарба інтер'єрна дисперсійна, 10 л
опт. 445,70 грн.
Глубокоматова фарба для мінеральних поверхонь стель і стін Усередині приміщень. Стійка до сухого стирання. Покривність 100%. Витрата: 1 л/5-6 м2..
450,90 грн.  

Переваги продукції Aura

На сьогоднішній день продукція бренду Aura включає в себе величезну кількість лакофарбових виробів, найбільш популярними з яких є інтер'єрна фарба, що застосовується для мінеральних основ, а також матові покриття. Як і інша продукція, вони мають величезну кількість переваг, в тому числі:

  • екологічність - все вироби марки виготовляються з екологічно чистих матеріалів, завдяки чому вони відрізняються безпекою у використанні;
  • доступна ціна - широкий вибір представлених продуктів дозволив компанії реалізувати досить лояльну цінову політику;
  • простота в експлуатації - лакофарбові вироби від Aura призначені для обробки різних поверхонь і не вимагають особливих умов зовнішнього середовища.

Крім цього, продукція марки має всі необхідні сертифікати для використання в медичних і дитячих установах, що є ще одним підтвердженням її безпеки для оточуючих. Вона відрізняється високим рівнем адгезії, проста в нанесенні і забезпечує максимально рівномірне покриття поверхні. Також більшість фарб Aura мають паронепроникність, не мають неприємного запаху і відрізняються високим ступенем стійкості до сухого стирання, завдяки чому забезпечується максимальна тривалість експлуатації покриття.

 

- батьківщина бренду Швеція.

 

- виробничі потужності знаходяться в м.Одесі, Україна.