Оставьте свои контактные данные, и мы Вам перезвоним:

Мы работаем с ПН - ПТ с 10:00 до 21:00, СБ - ВС с 10:00 до 19:00

Λ

10:00

V

-

Λ

18:00

V

Λ V
Параметри
Виробник

Чому Вікібуд?

Доставка за 24 години

Знижка до 7 %

Купуйте - не виходячі з дому

Гарантоване повернення не якісного товару

Все преимущества...
МоваРусский Українська

Гіпсокартон, комплектуючі

Гіпсокартон і все для його монтажу

перейти в категорію >

перейти в категорію >

перейти в категорію >

перейти в категорію >

перейти в категорію >

перейти в категорію >

перейти в категорію >

Гіпсокартонні листи (ГКЛ) - це універсальний будівельний і оздоблювальний матеріал, який дозволяє без великих зусиль, витрат часу і залучення складної техніки створювати різні (в тому числі і криволінійні) конструкції, облицьовувати і вирівнювати поверхні, робити підвісні стелі, влаштовувати міжкімнатні перегородки і створювати різноманітні архітектурні рішення.

 

Листы гипсокартона

Гіпсокартон ділиться на кілька різновидів, залежно від сфери застосування:

  • Стандартний ЛГК. Використовується для внутрішніх робіт в будівлях зі стандартним рівнем вологості підходять звичайні стінові плити;
  • Стельові листи. Застосовуються для влаштування підвісних стель і інших конструкцій, що не піддаються серйозним механічним навантаженням;
  • Вологостійкий гіпсокартон. Застосовується в приміщеннях, де підвищений рівень вологості. Містить в складі спеціальні компоненти, що забезпечують захист від вологи;
  • Вогнестійкий ЛГК. В будівлях з високими вимогами до пожежної безпеки використовують вогнестійкі плити, які здатні довго не руйнуватися під впливом високої температури.

Гіпсокартонні споруди дуже прості в монтажі, що робить роботу з ними під силу навіть новачкові. Гіпсокартонні листи мають невелику вагу і легко розрізаються під будь-яку форму, що робить зручною їх доставку навіть на самі верхні поверхи. Причому двометрові плити легко поміщаються в вантажний ліфт.

При створенні конструкцій із ГКЛ всіх типів застосовуються:

  • профілі напрямні та стойові  CD, UD.
  • профілі для створення перегородок: CW, UW

Профілі бувають різної товщини металу, від 0.4мм до 0.55мм - для вибору більшої жорсткості конструкцій, і довжини 3 і 4м. - для зручності монтажу. CD і UD профілі застосовуються для обшивки гіпсокартоном стін і стель, а CW і UW профілю - для створення міжкімнатних перегородок.

Гіпсокартонні конструкції збираються за допомогою саморізів і дюбелів.
- саморіз  «№25» застосовується для прикручування гіпсокартонних листів до профілів,

- саморізы «блошки» 9.5 мм.  - для скручування профілів між собою, дюбеля – для кріплення направляючих профілів до основи - підлога і стеля.

шпаклівка, спеціальні стрічки та інші витратні матеріали. Вони розрізняються по області і специфіці застосування.