Оставьте свои контактные данные, и мы Вам перезвоним:

Мы работаем с ПН - ПТ с 10:00 до 21:00, СБ - ВС с 10:00 до 19:00

Λ

10:00

V

-

Λ

18:00

V

Λ V
Параметри
Ціна  101 - 129 грн.
Виробник
Чому Вікібуд?

Доставка за 24 години

Знижка до 7 %

Купуйте - не виходячі з дому

Гарантоване повернення не якісного товару

Все преимущества...

Курс

МоваРусский Українська

Клей для гіпсокартону

Клей для монтажу листів гіпсокартону

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Полірем СШт 171 GIPSOFIX, клей для гіпсокартону, 30 кг
опт. 98,55 грн.
Монтажний клей на основі гіпсу для гіпсокартону, гіпсових комбінованих панелей, ізоляційних матеріалів. Витрата: 4 кг/м2...
101,65 грн.  
Ціна за: шт.
Сілитек Т-88 клей для гіпсокартону, 25 кг
опт. 112,80 грн.
Клей на основі гіпсу, для приклеювання гіпсокартонних листів до бетонних поверхонь без використання алюмінієвих профілів. Висока адгезія. Витрата: 6 кг/м2...
116,80 грн.  
Ціна за: шт.
Knauf Perlfix клей для гіпсокартону та утеплювача, 30 кг
опт. 125,10 грн.
Клей на основі гіпсового в'яжучого для приклеювання гіпсокартону, пнополістірола, мінвати, пазогребневих плит, всередині приміщення. Витрата: ПГП- 1,5 кг/м2, ГКЛ-5 кг/м2...
128,70 грн.  
Ціна за: шт.

Кріплення гіпсокартонних листів на стіну або стелю можна здійснювати і без застосування каркаса. Такий спосіб має певні переваги, особливо для невеликих приміщень, площа кімнати залишається практично незмінною.

Крім того, швидкість монтажу істотно зростає. Також, знижується трудомісткість виконання робіт. Кріплення ГКЛ за допомогою монтажного клею для гіпсокартону можна здійснювати самостійно без допомоги фахівців.

Правда, варто врахувати, що монтаж гіпсокартону за допомогою клею здійснюється на рівних поверхнях з мінімальними перепадами.

Різновиди клею для гіпсокартону

Розрізняють декілька видів клею для гіпсокартону по його складу:

  1. Силіконовий - може бути використаний для фіксації невеликих і середніх за площею елементів ГКЛ. Як правило, застосовується при створенні різних конструкцій: колон, арок, портиків ін.;
  2. Поліуретановий - є найбільш еластичною клейовою сумішшю з усіх представлених. Рекомендується використовувати для обробки кімнат в новобудовах, коли усадочні деформації спорудження досить значні.
  3. Суха гіпсова суміш - найбільш поширений тип клею, незважаючи на те, що він має найбільшу витрату клею для ГКЛ на 1 м2. Відрізняється доступною ціною, надійною фіксацією, універсальністю в застосуванні.

Найбільш популярними виробниками клею, який ви можете купити в нашому магазині оптом і в роздріб, є: Knauf Перлфікс, Полірем СШТ-171, Силтек Т-88.

Галузь застосування

Основна функція сухого клею для ГКЛ, це швидка і надійна фіксація листів, плінтусів, гіпсової ліпнини. Крім того, з його допомогою можна створювати рельєфи, заповнювати порожнину і прорізи, вирівнювати стіни з незначними перепадами, виконувати різні типи оздоблювальних робіт.

Особливості використання

Підготовка основи полягає в її очищенні від пилу, бруду і залишків старих декоративно оздоблювальних матеріалів. Поверхню можна не вирівнювати і не шпаклювати. Єдиною умовою є обробка матеріалів основи ґрунтовкою. Якщо поверхня являє собою залізобетонну стіну, то грунтовка повинна бути класу Бетонконтакт.

Якщо стіна з пористих матеріалів (пористі бетони, легкі штукатурки, деревина), то необхідно обробити два рази ґрунтовкою глибокого проникнення.

Якщо стіни в приміщенні різні, то клей наноситься на всю поверхню гіпсокартонного листа. Якщо робоча поверхня має значний ухил або нерівності, нанесення клейової суміші здійснюють окремими маячками - від 4 до 6 штук на 1м2.

Лист прикладають до стіни і щільно притискають. У такому стані він повинен знаходитися до моменту схоплювання (у кожного типу суміші він свій, зазначений на упаковці). Після висихання клею, орієнтовно через 3-5 годин, необхідно додатково зміцнити ГКЛ за допомогою дюбелів.

У нашому магазині ви можете купити клейові суміші для гіпсокартону та інші будівельні і декоративно-оздоблювальні матеріали за доступними цінами в Києві. Також, Ви можете замовити доставку по Києву та області.