Оставьте свои контактные данные, и мы Вам перезвоним:

Мы работаем с ПН - ПТ с 10:00 до 21:00, СБ - ВС с 10:00 до 19:00

Λ

10:00

V

-

Λ

18:00

V

Λ V
Параметри
Ціна  354 - 485 грн.
Виробник
Чому Вікібуд?

Доставка за 24 години

Знижка до 7 %

Купуйте - не виходячі з дому

Гарантоване повернення не якісного товару

Все преимущества...

Курс

МоваРусский Українська

Фарби, Грунтовки

Всі види фарб і грунтовок для зовнішніх і внутрішніх робіт

перейти до категорії >

перейти до категорії >

перейти до категорії >

перейти до категорії >

перейти до категорії >

перейти до категорії >

перейти до категорії >

Фарби та емалі використовується для отримання зовнішнього захисно-декоративного покриття до якого пред'являються підвищені вимоги стійкості до механічних пошкоджень, підвищеної вологості, різних біологічних факторів (цвіль, гниття, поразки грибком).

Грунти, застосовуються для створення твердого ґрунту перед фарбуванням або нанесенням іншого декоративного покриття. Крім того, використання грунтів істотно знижує витрату дорожчих декоративних матеріалів.

Грунтовка

Під цією назвою виготовляється ціла група матеріалів, яка в результаті висихання утворюють прозору або непрозору однорідну плівку. Грунтовки, як правило, є суспензіями, тобто всередині рідини знаходяться найдрібніші частинки порошкоподібної твердої речовини (пігмент), тому перед використанням суміш рекомендується ретельно перемішати.

Основне призначення грунтовок, забезпечення надійного зчеплення між поверхнею і матеріалом, що наноситься. Грунтовки бувають наступних типів:

Грунтовки глибокого проникнення - суспензії на базі акрилових сумішей проникають всередину пористих матеріалів, скріплюючи їх під час висихання. Їх застосовують на штукатурних основах, пористих бетонах, ракушняку, шлакоблоків ін. Вартість таких матеріалів в Києві не надто висока, тому їх рекомендується використовувати для підготовки основи практично перед кожним фарбуванням або нанесенням штукатурки/шпаклівки.

Грунтовки типу Бетонконтакт - призначені для обробки гладких, слабковбираючих поверхонь з низьким рівнем зчеплення (бетон, цегла).

Грунтовки з кварцовим наповнювачем - використовуються для збільшення адгезії до будь-яких основ, особливо до гладких поверхонь (до бетону, дерева, гіпсокартону, штукатурки, цегли). До складу грунтовок даного типу входить кварцовий пісок.

Грунтовки використовуються не тільки для зміцнення матеріалу, але і для захисту поверхні. Найбільш популярними виробниками, продукція яких реалізується в Києві є: Церезіт, Кнауф, Момент, Силтек.

Інтер'єрні фарби

Найбільш часто для оздоблення інтер'єрів застосовують фарби трьох типів: водно-дисперсійні, масляні і алкідні (провідні виробники набагато більше видів, але найпопулярнішими є перераховані).

  1. Акрилові (водоемульсійні) - являють собою суміш з пігментів і полімерних частинок у водному розчині. Є найбільш «екологічними», швидко сохнуть, не мають запаху, але найменш стійкі. Для поліпшення експлуатаційних якостей в них додають акрил.
  2. Латексні - відрізняються від інших інтер'єрних фарб тим, що дуже швидко сохнуть. Утворюють матове, стійке до стирання покриття.

Вибір інтер'єрних фарб залежить не тільки від ціни, але і від області їх застосування. Фарбування бетону, цегляних стін або штукатурки бажано здійснювати за допомогою водоемульсійних сумішей.

Перед цим основу слід обробити ґрунтовкою Церезіт СТ-19 або Кнауф Бетонконтакт. Для тих же поверхонь.

Для фарбування стель найкраще підійде водоемульсійна тиксотропна фарба. Це суміш, яка завдяки домішкам має консистенцію сметани. При чому, під час інтенсивного розмішування вона стає більш рідкою, а після нанесення швидко застигає, не даючи потьоків і не формуючи краплі.

Фасадні фарби

Відрізняються значно більшою опірністю різних атмосферних і механічних впливів. Відповідно ціна таких сумішей істотно вище. При їх виборі необхідно орієнтуватися, перш за все, на тип оброблюваної поверхні: цегла, бетон, дерево, метал. Класифікацію фасадних фарб здійснюють за типом в'яжучого складу:

  1. Силікатні - на основі рідкого скла (силікату) і полімерних частинок. Утворюють паропроникний, міцний і довговічний шар, на якому не з'являється цвіль і грибок (за рахунок кислої реакції в'яжучого);
  2. Акрилові фарби - на відміну від інтер'єрних, фасадні мають підвищену опірність вигоряння (УФ променів);
  3. Силіконові - мають найкращі експлуатаційні характеристики і високу вартістю.

Емалі і емалеві фарби

На відміну від фарби емаль не включає до свого складу наповнювачів і розчинників. Тільки сполучна, заснована на фторідних з'єднаннях і невелика кількість пігментів. Такий склад дає при висиханні дуже міцний і еластичний тонкий шар, що перевершує за своїми характеристиками звичайні фарби. У Києві можна купити емалеві фарби наступних типів:

  1. Алкідні емалі - одна з найбільш популярних різновидів. Вони володіють хорошою еластичністю, довговічні і швидко сохнуть. Їх часто використовують як емаль для ванн, в басейнах, саунах ін. так як вони не бояться перепадів температур і повністю стійкі до вологи.
  2. Нітроемалі - виготовлені на основі нітрату целюлози. При використанні слід бути особливо обережним, так як при висиханні вони виділяють в повітря велику кількість токсичних речовин. З огляду на те що, вони дуже швидко сохнуть, наносити їх потрібно за допомогою спеціального розпилювача.
  3. Поліуретанові емалі - утворюють захисний шар, що володіє підвищеною зносостійкістю. Рекомендується використовувати для фарбування підлогових покриттів в приміщеннях з підвищеним людинопотоком. Сохнут досить довго, поверхня придатна до експлуатації тільки на другу добу після нанесення емалі. Такий склад досить токсичний, тому працювати з ним необхідно в захисних рукавичках і окулярах, а приміщення під час роботи регулярно провітрювати.

При виборі фарбувальних речовин будь-якого типу необхідно, перш за все, орієнтуватися на область застосування, які зовнішні фактори будуть впливати на пофарбовану поверхню: сонце, волога, температура. Потім потрібно визначити тип в'яжучої речовини для максимально міцного з'єднання фарби з основою. Як правило, така інформація вказується виробником на упаковці.