Оставьте свои контактные данные, и мы Вам перезвоним:

Мы работаем с ПН - ПТ с 10:00 до 21:00, СБ - ВС с 10:00 до 19:00

Λ

10:00

V

-

Λ

18:00

V

Λ V
Параметри
Виробник

Чому Вікібуд?

Доставка за 24 години

Знижка до 7 %

Купуйте - не виходячі з дому

Гарантоване повернення не якісного товару

Все преимущества...
МоваРусский Українська

Цегла, газоблок

Цегла, піноблок для спорудження будинку

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Газоблок
Застосовується для зведення стін і перегородок в малоповерхових будинках...
* Размер блока:


Ціну уточнюйте
Цегла червона, 250х120х65 мм
опт. 4,30 грн.
Застосовується в кладці фундаментів, зведення стін і перегородок усередині приміщення..
4,45 грн.  
Ціна за: шт.
Цегла силікатна, 250х120х65 мм
опт. 4,60 грн.
Застосовується в зведенні несучих стін і перегородок..
4,70 грн.  
Ціна за: шт.
Стоунлайт Газоблок
опт. 1258,75 грн.
Газоблок для зведення стін і перегородок. Виробник Бровари. Ціна за 1м3...
* Тип газоблоку:1298,50 грн.  
Ціна за: м3
Aeroc Газоблок
Газобетон (ніздрюватий бетон, газоблок) - це високоякісний, пористий, екологічний будівельний матеріал для зведення стін і перегородок. Ціна за м3. У м3 - 56 шт...
Тип газоблоку:Ціну уточнюйте
Газоблок Чернігів
Пористий, екологічний будівельний матеріал для зведення стін і перегородок. Виробляється в м. Чернігів;..
* Тип газоблоку:Ціну уточнюйте
Газоблок Стоунлайт 2-й сорт
Використовується для зведення несучих стін і перегородок. Виробник: Бровари...
* Тип газоблоку:Ціну уточнюйте
Піноблок
Застосовується для зведення стін, перегородок, будь-які перекриття..
* Размер блока:


Ціну уточнюйте
Шлакоблок
Виготовляється методом вібропресування розчину бетону у блок формі. Блоки використовуються для будівництва стін, перегородок, парканів...
* розмір шлакоблоку:Ціну уточнюйте
Газоблок UDK 100, 200мм
Газоблок для зведення стін і перегородок. В-во Дніпро. Товщина 100 і 200мм. Ціна вказана за 1м3...
995,00 грн.  
Ціна за: м3

Штучні будівельні матеріали такі як червона і силікатна цегла, блоки з пористого бетону (газо- і пінобетон), шлакоблоки з різного наповнювача є одними з найбільш затребуваних будівельних матеріалів в Києві і в цілому по Україні.

Вони використовуються на всіх стадіях будівництва, від спорудження фундаментів і цокольних поверхів в приватному житловому малоповерховому будівництві (зазвичай використовується повнотіла цегла або газо- і піноблоки підвищеної щільності), до зведення несучих стін і внутрішніх простінків.

Використання штучних будівельних матеріалів для зведення споруди дає можливість створення більш різноманітних архітектурних форм, ніж при застосуванні крупноелементних збірки з сендвіч-панелей.

Основні характеристики

  • Міцність - показує навантаження на стиск. Залежно від величини цього показника матеріал можна використовувати для зведення несучих конструкцій (стін, фундаментів, цокольних поверхів) або для огороджувальних конструкцій (самонесучі стіни, внутрішні простінки, облицювання).
  • Об'ємна вага - показує наявність кількості пустот всередині матеріалу.
  • Теплопровідність - в залежності від цього показника вибирається товщина стін для певного регіону країни (на даний момент це характеристика не є ключовою, так як широко використовується додаткове утеплення фасадів);
  • Морозостійкість - показує кількість циклів заморожування і відтаювання. Ключовий параметр для визначення терміну служби споруди. Як правило, один цикл означає один рік. Однак, термін служби можна значно збільшити якщо застосовувати захисні матеріали: оштукатурювання, обробку теплоізоляцією і сайдингом, фарбування.
  • Усадка - параметри, що показують зменшення геометричних розмірів елемента після закінчення будівництва;
  • Час охолодження - показує кількість тепла, яке може акумулювати матеріал, і який період він може його віддавати. Цей показник впливає, в основному, на комфортність проживання всередині приміщення, виключаючи різкі перепади температури.
  • Водопоглинання - показує кількість вологи, яке може абсорбувати матеріал.

Цегла

Розрізняють два основні різновиди:

  • Червона цегла - складається з піску і глини, після формування проходить термічну обробку;
  • Силікатна - сировиною служить повітряне вапно, кварцовий пісок і вода. Процес виробництва полягає в пропарюванні або обробці водою суміші піску та вапна (пропорції 9 до 1), а потім формування цегли і їх затвердіння в автоклаві.

Укладання здійснюється на піскоцементний розчин. Застосовується для зведення несучих стін, внутрішніх перегородок, закладки прорізів в каркасно-монолітному будівництві.

Газосилікатні блоки (газоблоки)/піноблоки

Складаються з піску з піноутворювальний речовинами і силікатної в'яжучого. Виробництво полягає в мінералізації піни з подальшим отвердінням блоків в автоклаві. Матеріал має високі теплоізоляційні показники і точні геометричні розміри. Укладання газоблоків здійснюється на спеціальний клей, який наноситься шпателем з зубцями або спеціальними пристосуваннями, дозуючими товщину прошарку.

Застосовуються, переважно, для зведення НЕ несучих стін або облицювання фасадів в якості теплоізоляційного матеріалу. Деякі марки з великою щільністю можуть використовуватися для зведення несучих стін в малоповерховому житловому будівництві.

Шлакоблоки, керамзитобетонні блоки

Стіновий матеріал, що складається з цементу, піску і керамзиту або великих шматків спеченого в тверду масу шлаку в якості крупного заповнювача. Мають доступну ціну за штуку. Матеріал має досить високі теплоізоляційні показники в поєднанні з хорошою міцністю. Може бути використаний для зведення несучих стін в малоповерховому житловому будівництві.

Сучасні технології зведення будинків за допомогою цегли, а тим більше, великоформатних блоків по часу майже не відрізняється від каркасно-щитового будівництва. Однак міцність і довговічність таких споруд буде незрівнянно вище, не кажучи вже про архітектурні можливості і естетику будівлі.

Штучні будівельні матеріали є більш доступними за вартістю. Їх монтаж можна здійснити самостійно навіть без попередньої підготовки маючи мінімальні навички кладки.

Наша компанія здійснює продаж цегли, газоблоків, піноблоків і шлакоблоків за доступною ціною. Також у нас ви можете замовити доставку придбаного товару в будь-яку точку Києва і області.