Оставьте свои контактные данные, и мы Вам перезвоним:

Мы работаем с ПН - ПТ с 10:00 до 21:00, СБ - ВС с 10:00 до 19:00

Λ

10:00

V

-

Λ

18:00

V

Λ V
Параметри
Ціна  99 - 2120 грн.
Виробник
Чому Вікібуд?

Доставка за 24 години

Знижка до 7 %

Купуйте - не виходячі з дому

Гарантоване повернення не якісного товару

Все преимущества...

Курс

МоваРусский Українська

Металеві сітки, арматура

Всі види сіток для кладки. арматура

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Сітка анкерна кладочна
Застосовується для армування бетону при заливці фундаменту і стін будівлі. Розмір: 1х2 м...
* размер ячейки сетки:
Ціну уточнюйте
Сітка штукатурна, зварна 30 м2
Штукатурна металева сітка не оцинкована, застосовується для армування поверхні, щоб уникнути появу тріщин (стяжки, штукатурки) ..
* 1 рулон сетки:
Ціну уточнюйте
Арматура
Застосовується в залізобетонних спорудах, армування стін підлог..
* диаметр арматуры :
Ціну уточнюйте
Сітка ПВХ для огороджень 50х100 мм
опт. 2019,90 грн.
Широко використовується при спорудженні різних огороджень, кліток і вольєрів для тварин. Може застосовуватися в умовах високої вологості, підвищеної лужності і кислотності середовища...
2119,90 грн.  
Ціна за: шт.
Сітка просічно-витяжна
опт. 96,70 грн.
Широко застосовується в багатьох сферах будівництва - для виготовлення декоративних накриттів, огорож, клітин і контейнерів, вентиляційних решіток, як штукатурна сітка та ін...
99,80 грн.  
Ціна за: шт.
Сітка рабиця, 15 м2
Призначена для огорожі ділянок різного призначення - від дворового поділу до тенісного корту. Довжина рулону - 15 м, ширина - 10м. Розміри осередків - 35х35, 50х50, 65х65...
* розмір сітки рабиці:
Ціну уточнюйте

Металева сітка - це каркас із прутів, які перпендикулярно розташовані один одному і зварені в місцях перетину. Сітка армована має широку сферу застосування, часто використовується для будівельних робіт, має високі показники і властивості зварного вироби. Існують різні види сіток з різним призначенням, але основна для всіх завдання це збільшення міцності конструкції виробів і споруд.

Арматура в будівництві як будівельний матеріал

Сітку застосовують, щоб підвищити міцність і стійкість всіх елементів конструкції, для виготовлення цільних залізобетонних споруд, облаштування фундаменту і на складних об'єктах.

Сітки розрізняються по:

  • діаметру;
  • розташуванню дроту;
  • напрямку стрижнів і т.д.

По діаметру арматури сітка буває легка і важка. Легка має діаметр від 3-10 мм і застосовується для штукатурних робіт, а важка діаметром 12-40 мм - для армування бетонних конструкцій. Природно, що від розміру осередку залежить і оптова ціна по Києву.

В основному сітку випускають з осередками різної форми: квадратної, прямокутної або шестигранної. Розміри осередків можуть бути від 5*5 до 200*200 мм. Сітка з дротом діаметром до 5 мм продається в рулоні, більше 5 мм - в листах. Найпопулярніша товщина арматури 8 мм, 10 мм, 12 мм і 16 мм.

Сітка в рулоні на відміну від листів дуже гнучка, легко гнеться і ріжеться, приймає будь-яку форму. Розміри і діаметр комірки для різних видів сіток в рулоні різні.

Які види сіток бувають?

Найбільш використовувані в будівництві та побуті сітки це ПВХ, рабиця, штукатурна і кладочна сітки.

Сітка ПВХ має зелений колір, застосовується для огорож зелених насаджень саду, городу, дачної ділянки та ін. Розмір сітки 50 * 100 мм. Виготовлена ​​з оцинкованого дроту діаметром 0,66-2,5 мм.

Сітка рабиця виробляється з оцинкованого дроту, продається в рулоні шириною 1,5 м. Одного рулону вистачає на 15 м2. Застосовується для огорожі дачних, сільськогосподарських ділянок, поділу дворів.

Армувальна сітка штукатурна, зварена застосовується для армування поверхні під штукатурку що б в подальшому на стіні не з'явились тріщини. Також сітку застосовують для стяжки під плитку або камінь. Штукатурна сітка має дріт з осередком 1 мм.

Анкерная сітка кладки призначена для армування бетону при заливці фундаменту або стін будівлі. Діаметр осередку може бути від 2,3 3,5 мм, форма осередку квадратна або прямокутна, розмір - 50*50 мм.

Металеві сітки і арматуру можна купити в нашому будівельному інтернет-магазині. Ми вже 10 років працюємо на ринку будівельних матеріалів і надаємо клієнтам широкий асортимент будівельних товарів, найдешевшу доставку в Києві і по області, послуги вантажників, великі знижки до 7%, найнижчі ціни на товари і безкоштовну доставку при оптовій купівлі на суму від 5000 грн.