Оставьте свои контактные данные, и мы Вам перезвоним:

Мы работаем с ПН - ПТ с 10:00 до 21:00, СБ - ВС с 10:00 до 19:00

Λ

10:00

V

-

Λ

18:00

V

Λ V
Параметри

Чому Вікібуд?

Доставка за 24 години

Знижка до 7 %

Купуйте - не виходячі з дому

Гарантоване повернення не якісного товару

Все преимущества...
МоваРусский Українська

OSB-плита, дерево

Показувати: Список / Сітка
Сортування
OSB-3 Україна, вологостійка плита із дерева, 1250х2500 мм
Вологостійка. Для обшивки підлоги, стін, перегородок, роблять покрівельні роботи, тимчасові огорожі та ін. Розмір плити 1250ммх2500 мм. Плита Українського виробника...
размер плиты :Ціну уточнюйте
OSB-3 Європа, вологостійка деревна плита, 1250х2500 мм
Застосовують на підлогу, дах, перегородки, декоративну обшивку стін, змінна опалубка. Європейська плита шліфована з обох сторін. Розмір плити 1250ммх2500мм...
* размер плиты :
Ціну уточнюйте
Фанера ФК вологостійка, 1525х1525 мм
Матеріал: береза. Застосовується в будівництві при оздоблювальних роботах, укладі підлог, в міжповерхових і горищних перекриттях. Виробництво Україна. Розміри: 1525 * 1525мм...
* Товщина фанери:Ціну уточнюйте
ДВП, дерево-волокниста плита
Застосовують при обробці всередині приміщень, облицювання каркасних перегородок, обшивці підлогиі і в меблевому виробництві. ..
* размер ДВП:

Ціну уточнюйте
ДСП Шліфована 1830х2550 мм, товщ. 15 мм.
опт. 551,00 грн.
Дерево-стружкова плита тришарова для меблевого виробництва, столярних робіт, а також для облицювання будівельних поверхонь. Сорт перший. Розміри 1830х2550 мм, товщ. 15 мм...
568,40 грн.  
Ціна за: лист
Брус
Матеріал: сосна. Для ОСБ плит при зведенні стін каркасних будинків, конструюванні внутрішніх стін і перегородок, балкових міжповерхових і горищних перекриттів, сходів, в конструкціях скатних дахів...
* размеры бруса:


Ціну уточнюйте
Дошка обрізна, 4,5 м
Найбільш поширений в будівництві пиломатеріал. Має широкий спектр застосування. Виготовлена з деревини хвойних порід...
* Розмір дошки:
Ціну уточнюйте
Дошка необрізна
Дошки розмірами 25/100, 30/150, 40/200, 50/200мм є важливим будівельним матеріалом...
* Розмір дошки:

Ціну уточнюйте
QSB, вологостійка деревно-стружкові плити, 1250х2500 мм
Застосовують в будівництві при зведенні перегородок, основа для підлоги і покрівлі, опалубки, парканів, контейнерів. Підвищена міцність і вологостійкість (зеленого кольору). Розміри 1250х2500мм. ..
* размер плиты :Ціну уточнюйте
Фанера ФСФ - підвищеної вологостійкості, розмірі 1250×2500мм.
Фанера ФСФ ламінована для зведення конструкцій, опалубки, дахів, стін, підлоги, складських приміщень. Розмір: 1250х2500. Водостійка. Колір: Темно-коричневий. Виробник: Біллорусь, Китай. Латвія, Україн..
* Товщина фанери:


Ціну уточнюйте
Фанера ФК-вологостійка, 1250х2500 мм
Матеріал: береза. Застосовується в будівництві при оздоблювальних роботах, укладі підлог, в міжповерхових і горищних перекриттях. Виробництво: Україна, Білорус, Румунія, Китай, Латвія. Товщина від 6-5..
Товщина фанери:
Ціну уточнюйте
Фанера ФСФ - підвищеної вологостійкості, розмір 1250 × 2500мм.
Фанера розмірі 1250 × 2500 мм. Площа листа 3,12м2. Застосовується в будівництві, формуванні підлог, меблевому виробництві, а також при оформленні інтер'єрів. ..
Товщина листа:Ціну уточнюйте
Цементно-стружкові плити 1600х1200х8 (мм)
На основі деревної стружки і цементу для створення міцних конструкцій, формування статей, перегородок, всередині і зовні приміщень. Стійка до атмосферних впливів. Пожежобезпечна...
Товщина:Больше вариантов
Ціну уточнюйте

При использовании osb-плит для кровли их толщина зависит от расстояние между стропилами. Норматива регламентирующего данные показатели нет, но мастера рекомендует следующие параметры:

 • Расстояние между стропилами 0,5-0,6 м - толщина OSB плиты 10-12мм.
 • Расстояние между стропилами 0,7-0,8м - толщина 12-15мм;
 • Расстояние между стропилами 1м - толщина18-22мм.

Следует отметить, что установка стропил с шагом более нецелесообразна, так как экономия материала для стропильной системы полностью будет использована на приобретение более дорогостоящих толстых OSB плит.

Оптимальным шагом является 600мм. Это даст 2 преимущества:

 • Возможность использования самых тонких и дешёвых OSB плит;
 • Плиты минераловатного утеплителя можно будет устанавливать между стропилами без дополнительных креплений.

При использовании OSB плит для чернового пола рекомендуется следующие параметры:

 • Расстояние между лагами 25 см, допускается плита толщиной 9 мм;
 • Расстояние между лагами 35-40см - толщина 16мм;
 • Расстояние между лагами 60 см - толщина 22мм (именно такое расстояние между лагами рекомендуется если Вы планируете утеплить пол при помощи минераловатных плит);
 • Расстояние между лагами 80-90см - толщина 25мм.

Кроме того необходимо придерживаться следующих правил:

 • Толщина лага должна быть не менее 5 см. Для того чтобы стыки плит которые находятся на них можно было надежно закрепить;
 • Необходимо будет установить брус перпендикулярно лагам в местах где ОSB плиты совмещаются продольно.

OSB плита обладает достаточно высоким влагопоглощение и гибкостью, в результате чего без дополнительной обработки невозможно осуществить переклеивание плитки с надлежащим качеством:

 1. Обеспечьте жесткость основания. Особенно это касается горизонтальных поверхностей, то есть если укладка плитки осуществляется на OSB плиту, являющуюся черновым полом.  Толщина плиты должна быть не менее 15мм, а лаги должны иметь шаг  не более 300мм;
 2. Поверхность плиты обрабатывается влагостойкой грунтовкой в 2 слоя с перерывом на полное высыхание не менее 12 часов (можно взять любую полимерную грунтовку);
 3. Рекомендуется использовать металлическую сетку для армирования;
 4. Обязательно необходимо применять специальные клеящие составы для деформируемых поверхностей. Например, Ceresit СM17.

[/spoiler]

 

USB плиты обрабатываются теми же инструментами, которые используются для массивного дерева. Однако по сравнению с массивом скорость подачи материала или скорость самого инструмента необходимо снизить по крайней мере вдвое.  Обработка можно осуществлять электролобзиком, ручной циркулярной пилой, а также ручными инструментами ножовками и пилами по металлу.

Крепление можно осуществлять гвоздями, шурупами или скобами но при этом длина соединяющих элементов должно быть больше в 2,5 раза  чем толщина OSB плиты.

В принципе ОСБ-плиты задумывались как влагостойкий материал. Однако это справедливо только до определенного момента. Скажем, оставлять OSB плиту на улице под дождём настоятельно не рекомендуется.  Для их длительного хранения и использования в помещениях с повышенной влажностью рекомендуется обработать поверхность и торцы плиты олифойантисептиком, но лучше специальной грунтовкой для защиты дерева Композит Strong Грунтовка.

Деревина як будівельний матеріал має свої переваги і недоліки. Її широке використання для зведення споруд, у вигляді основних і допоміжних конструкцій, зумовлена поєднанням відмінних експлуатаційних характеристик і доступною вартістю.

Сучасні технології привели до створення композитних матеріалів на основі деревини, які мають покращені технічні параметри і позбавлені багатьох недоліків властивих виробам з масиву.

Пиломатеріали

Як правило, будматеріали з масиву представлені виробами з хвойних порід ялини і сосни, так як вони мають оптимальне співвідношення смол, що запобігають загнивання. Можуть бути використані як для влаштування несучого каркасу, так і для різних елементів і конструкцій будівлі: кроквяної системи, перегородок і перекриттів, підлоги ін.

Найбільш широко використовується такі різновиди:

 • Колода - як правило, Ви можете купити в Києві оциліндровані колоди різного діаметру придатні до негайного використання;
 • Обрізна дошка, сосна, ялина - має в товщину до 100 мм, з шириною в 2 рази більше товщини, кромка виробу обрізана, кора повністю відсутня;
 • Необрізна дошка, сосна, ялина - дешевший різновид дошки із залишками кори. Перед використанням кору рекомендується ретельно очистити.
 • Брус дерев'яний - виріб з масиву з товщиною і шириною більше 100 мм.

Вироби з масиву дерева мають досить багато переваг. Вони екологічні, мають естетичний зовнішній вигляд, високі теплоізоляційні властивості. Однак їм притаманні і деякі недоліки: викривлення, розтріскування, усушка, а також досить обмежений сортамент. Для виправлення цих недоліків були розроблені композитні будівельні матеріали на основі деревини.

QSB, OSB плита

Вони являють собою деревні плити, що складаються з декількох шарів деревної тріски, розташованої взаємно перпендикулярно і скріпленої меламіноформальдегідних клеями.

Основна відмінність між цими двома матеріалами полягає в наступному. Для OSB плит тріска готується спеціально і має досить великий розмір. QSB плити складаються з відходів деревообробки, тут тріска має меншу фракцію, клею додається істотно більше. Відповідно, QSB плита більш водостійка і гнучка ніж плита осб-3.

Обидва ці матеріали добре обробляються, можуть застосовуватися для приміщень з високою вологістю, як елемент настилу для покрівлі, в якості опалубки ін.

Важливо! QSB плита в процесі експлуатації виділяє в атмосферу досить велику кількість формальдегідів, тому її використання в житловому будівництві неприпустимо.

Фанера

Фанера популярний будівельний матеріал, який можна придбати оптом в Києві в нашому інтернет-магазині. Вона складається з декількох шарів шпону, напрямок волокон яких взаємно перпендикулярний. Товщина виробу може бути від 3 до 30 мм, найбільш поширений розмір листа 1,5х1,5м, але можуть досягати 1200-3660 мм.

Використовується при виробництві сендвіч-панелей, створення опалубки, в конструкціях покриттів для підлоги і настилах дахів, для внутрішньої обробки приміщень. Як правило, сучасні виробники випускають вологостійку фанеру, ціна якої трохи вище.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити високоякісні матеріали надійних виробників Кроно-Україна, Кроношпан і ін. Вся продукція реалізується за доступною оптовою ціною з доставкою по Києву і області.

ДВП

ДВП складається з деревної стружки великих фракцій, скріпленої між собою меламіно-карбамідо формальдегідними клеями. Як правило, ДВП використовується в меблевому виробництві. Однак часто застосовується в будівництві в якості стінових панелей або елемента конструкції внутрішніх перегородок, арок, чорнового настилу для підлоги під ламінат, лінолеум, ковролін.

Використання деревини або будівельних матеріалів на її основі при зведенні будівель неминуче.