Оставьте свои контактные данные, и мы Вам перезвоним:

Мы работаем с ПН - ПТ с 10:00 до 21:00, СБ - ВС с 10:00 до 19:00

Λ

10:00

V

-

Λ

18:00

V

Λ V
Параметри
Ціна  31 - 244 грн.
Виробник
Чому Вікібуд?

Доставка за 24 години

Знижка до 7 %

Купуйте - не виходячі з дому

Гарантоване повернення не якісного товару

Все преимущества...

Курс

МоваРусский Українська

Підвісна стеля

Стельові плити і комплектуючі для їх монтажу

Уточнити пошуковий запит

перейти в категорію >

перейти в категорію >

Підвісні стелі одержали широке поширення завдяки цілому ряду переваг:

 • Висока швидкість і простота монтажу;
 • Легкість конструкції, що не вимагає посилення міжповерхових перекриттів;
 • Доступна ціна за м2;
 • Функціональність, включаючи можливість установки стельового освітлення, датчиків диму і маскування значних дефектів плит перекриття;
 • Додаткова звуко- і теплоізоляція.

Системи підвісних стель найчастіше застосовують в громадських, комерційних і технічних приміщеннях, що мають значну висоту. Однак вони можуть використовуватися і в житловому будівництві, найбільш підходящими приміщеннями є передпокої, а також стелі у ванній і на кухні. Основною перевагою такого вибору є можливість швидкої заміни стельових плит, якщо вони втратили зовнішній естетичний вигляд.

Підвісна стеля складається з наступних елементів:

Стельові плити з мінерального волокна. Найчастіше вони мають розмір 60х60 см, але деякі виробники випускають елементи укрупненого типу 60х120см. Товщина до 20 мм. Поверхня може бути гладкою, мати рельєф або перфорацію. Як правило, колір плит, які використовуються для офісів і інших громадських приміщень білий. У нашому магазині ви можете купити плити з різними видами тиснень і перфорацій.

Направляючі каркаса. Випускаються довжиною 370, 120, 60 см. Являють собою профіль з холоднокатаної сталевої бляхи, з цинковим антикорозійним покриттям.

Монтажні профілы. Мають Т-подібний профіль з шириною основи 1,5 і 2,4 см.

Пружинні підвіси. Пристосування, яке кріпиться до стельового перекриття на анкерах. Регулює відстань між стельовим перекриттям і каркасом підвісної системи.

Найдоступнішим за вартістю варіантом є система з відкритим стельовим профілем типу Армстронг. Процес його монтажу здійснюється в наступній послідовності:

 1. Встановлення кутового профілю. Монтується по периметру стіни приміщення. Найбільш доцільно виконувати горизонтальну розмітку за допомогою лазерного рівня. Кріплення до стіни виконується з кроком 50 см за допомогою дюбелів. У разі монтажу на гіпсокартонні плити використовуються анкери або саморізи.
 2. Зведення несучих рейок. Несучі річки встановлюються з кроком 1,2 м. Можуть розташовуватися як паралельно одній зі стін, так і під кутом. Останній варіант розташування рекомендується, якщо приміщення має неправильну конфігурацію.
 3. Монтаж пружинних підвісів. Здійснюється паралельно з установкою несучих рейок, які до нього і кріпляться. Сам підвіс складається з тяги з вушком, яке кріпиться до стелі, і тяги з гаком, який кріпиться до несучої рейці. Вони з'єднуються пружинним затискачем, який регулює висоту.
 4. Встановлення рейок 1,2 м. Вони укладаються перпендикулярно несучим рейках з кроком 0,6 м;
 5. Встановлення рейок 0,6 м. Укладаються перпендикулярно рейкам 1,2 м з кроком 1,2 м.
 6. Встановлення растрових світильників. Здійснюється перед монтажем стельових панелей для більш зручної прокладки кабелів.
 7. Встановлення стельових плит.

Популярні виробники

OWAdeco. Виробник - OWA Німеччина. Незважаючи на високу якість і відомого виробника ціни на його продукцію в Києві досить доступні. Товщина плит як правило 12 мм. Крім того, виготовляє всі необхідні напрямні та профілі для монтажу;

Армстронг. Один з найбільш відомих і популярних виробників, який дав назву всьому класу підвісних стель. Спочатку виготовлявся в США в компанії Armstrong World Industries, Inc. На даний момент існує безліч виробництв, які працюють за ліцензією або копіюють її.

AMF. Власником даної торгової марки є компанія Knauf, Німеччина. Продукція виготовляється з матеріалів високої якості на сучасному обладнанні. Компанія пропонує комплексні, складні рішення для широкого спектру застосування в галузі будівництва та реконструкції нежитлових будівель: від адміністративних і навчальних закладів до медичних установ.

MIWI. Китайські виробники підвісних стель виступають в сегменті економ класу. Незважаючи на це їх продукція досить якісна.

Ці та багато інших матеріалів для монтажу підвісних стель ви зможете купити в нашому інтернет-магазині за доступною ціною. Ми здійснюємо доставку по Києву і області.