Оставьте свои контактные данные, и мы Вам перезвоним:

Мы работаем с ПН - ПТ с 10:00 до 21:00, СБ - ВС с 10:00 до 19:00

Λ

10:00

V

-

Λ

18:00

V

Λ V
Параметри
Виробник

Чому Вікібуд?

Доставка за 24 години

Знижка до 7 %

Купуйте - не виходячі з дому

Гарантоване повернення не якісного товару

Все преимущества...
МоваРусский Українська

Суміші для стін і підлог

Всі види сумішей, штукатурок, шпаклівок для ремонту

перейти в категорию >

перейти в категорию >

перейти в категорию >

перейти в категорию >

перейти в категорию >

перейти в категорию >

  Сухі суміші для стін і підлоги являють собою сучасний високотехнологічний наукомісткий продукт. Застосування даних будівельних матеріалів дозволяє серйозно підвищити продуктивності праці і добиватися результатів, які просто недосяжні при використанні класичного цементу і піску. 

     До складу сухих сумішей крім високоякісного цементу або гіпсу входять різні модифікатори. Це мінеральні в'яжучі, полімерні зв'язуючі, інертні наповнювачі й інші добавки, залежно від призначення конкретного продукту. 

  Основними перевагами сухих сумішей для стін і підлог є: 

  • Тривалий термін зберігання; 
  • Екологічна безпека; 
  • Можливість створювати потрібні композиції речовин; 
  • Зручність транспортування; 
  • Великий термін зберігання; 
  • Простота в роботі. 

Штукатурки та шпаклівки чудово підходять, як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт, а також для заповнення швів. Вони поділяються на: 

- Стартові. Вони призначені для вирівнювання серйозних нерівностей і нанесення великими шарами: 2 мм - 2 см. 
- Фінішні. Призначаються для створення ідеально рівного фінішного покриття. Наносяться шаром: 0,1 -2 мм. 
- Універсальні. Можуть використовуватися як стартові, і як фінішні. 
 

Залежно від основи шпаклівки можуть бути: 

- Гіпсові. Застосовуються для внутрішніх робіт. 

- Цементні. Можуть використовуватися, як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. 

Існує цілий ряд декоративних штукатурок, які дозволяють створити на поверхнях різні візерунки, такі, як короїд, баранчик, різні камінцеві композиції та інші. 

- Наливні (самовирівнюючі) підлоги і стяжки є суміші для швидкого, простого і ефективного створення міцних і рівних підстав в приміщеннях різного типу і зовні. Суміші для стяжок, як правило, є основою для нанесення самовирівнюючої суміші. До їх складу входять різні наповнювачі і модифікатори, які забезпечують найвищу міцність.

Наливні підлоги бувають: 

- Цементно-гіпсові. Застосовуються для вирівнювання поверхонь всередині приміщень під фінішні покриття (ламінат, паркет, плитка). Розраховані на помірні навантаження. 
- Бетонно-полімерні. Можуть використовуватися, як усередині, так і зовні будинків. Розраховані на середні і високі навантаження. Можуть використовуватися всередині і зовні будинків. 
- Полімерні. Застосовуються для створення промислових підлог усередині і зовні будинків: паркінги, цехи, склади, морозильні камери, приміщення з високими вимогами антистатики та протипожежної безпеки. Витримують великі навантаження і стійкі до активних хімічних реагентів. 
     Наливна підлога дуже проста в застосуванні і дозволяє легко нівелювати найдрібніші нерівності стяжки, створюючи ідеальне покриття під будь-які фінішні роботи. Самовирівнюючі підлоги успішно використовуються, як у промислових, так і в житлових приміщеннях, всередині і зовні. 

     Існують також гідроізоляційні суміші, які забезпечують надійний захист від впливу вологи. Їх застосовують в приміщеннях з постійною підвищеною вологістю (лазні, сауни, ванні кімнати тощо), а також при створенні басейнів.