Оставьте свои контактные данные, и мы Вам перезвоним:

Мы работаем с ПН - ПТ с 10:00 до 21:00, СБ - ВС с 10:00 до 19:00

Λ

10:00

V

-

Λ

18:00

V

Λ V
МоваРусский Українська

Термолайф

«Термолайф» - це високоякісна мінераловатная продукція, широко використовувана в будівництві для звуко- та теплоізоляції. Бренд «Термолайф», давно став мірилом якості на вітчизняному ринку, включає в себе різні товарні позиції, в тому числі:

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Termolife Еко Лайт, базальтова вата
Базальтова вата для звуко та теплоізоляції внутрішніх стін і перегородок, горищ і мансард, покрівельних конструкцій і підлог на лагах. Розмір: 1000х600 мм. Щільність: 30 кг/м2...
толщина ваты:
0,00 грн.  
: м2
Termolife Вентфасад, базальтова вата
Базльтовая вата для утеплення зовнішніх стін вентильованих фасадів під обробку сайдингом, вагонкою. Розмір: 1000х600 мм. Щільність 80 кг/м3. Упаковка: 50 мм- 3,6 м2; 100 мм- 1,8 м2..
* толщина ваты:
0,00 грн.  
: м2
Termolife Фасад, базальтова вата
Базальтова вата щільністю 145кг/м3. Для теплової та звукової ізоляції стін фасаду, з подальшим нанесенням декоративних штукатурок...
толщина ваты:
0,00 грн.  
: м2
Termolife Кавіті, базальтова вата
Базальтова вата для колодязної кладки, вентфсада, утеплення мансард і горищ, звукоізоляції стін і перегородок. Розмір: 1000х600 мм. Щільністю 45 кг/м3...
* толщина ваты:
0,00 грн.  
: м2
 • теплоізоляцію внутрішніх конструкцій;
 • теплоізоляцію для фасадів;
 • теплоізоляцію для покрівель;
 • теплоізоляцію для сендвіч-панелей;
 • теплоізоляцію підлог і перекриттів;
 • технічну теплоізоляцію;
 • професійну звукоізоляцію.

Переваги продукції «Термолайф»

Будівельні товари, що випускаються під данною торговою маркою, мають ряд безперечних достоїнств, які вигідно відрізняють їх на ринку будматеріалів, а саме:

 • тривалим терміном експлуатації (від 30 до 50 років);
 • стійкістю до появи цвілі і грибкових утворень;
 • вогнестійкість;
 • стійкістю до ультрафіолетового випромінювання;
 • відсутністю негативного впливу хімічних реагентів.

Укупі з ціновою доступністю та зручністю в застосуванні, ці якості роблять товари «Термолайф» найбільш привабливими для споживачів. Підтвердженням цьому служить велика кількість великих компаній, на протязі довгих років використовують продукцію даного бренду. Це обумовлено в тому числі і тим, що пропоновані системи тепло- і звукоізоляції дозволяють істотно знизити енерговитрати, що сьогодні є одним з базових критеріїв при виборі матеріалів.

"Екологічна чистота продукції - предмет гордості виробника"

Мінераловата «Термолайф» виготовляється з базальтового мінерального волокна і є за всіма параметрами екологічно чистою і безпечною для клыэнтів, що підтверджується різними сертифікатами якості продукції. Якість продукції, що випускається проходить жорсткий контроль на всіх етапах виробництва, що підтверджено сертифікатами якості управління системи ISO.

Все це говорить про те, що товари «Термолайф» - це вірний вибір для формування систем тепло- і звукоізоляції.

 

- батьківщина м. Харків, Україна.