Оставьте свои контактные данные, и мы Вам перезвоним:

Мы работаем с ПН - ПТ с 10:00 до 21:00, СБ - ВС с 10:00 до 19:00

Λ

10:00

V

-

Λ

18:00

V

Λ V
Параметри
Ціна  133 - 827 грн.
Чому Вікібуд?

Доставка за 24 години

Знижка до 7 %

Купуйте - не виходячі з дому

Гарантоване повернення не якісного товару

Все преимущества...

Курс

МоваРусский Українська

Утеплювачі

Всі види утеплення будинку: мінвата, пінопласт, пінополістирол

перейти в категорію >

перейти в категорію >

перейти в категорію >

все що використовується для систем утеплення будівель - мінвата, пінопласт, пінополістирол.

Основна мета використання теплоізоляційних матеріалів, це зниження тепловтрат споруди і відповідно значне зменшення витрат на опалення. Існує безліч видів утеплювачів, які розрізняються за своєю ефективністю і експлуатаційним можливостям.

Їх вибір залежить від декількох факторів, починаючи від сфери застосування: усередині або зовні будівлі, для утеплення підлог, даху або стін. І закінчуючи такими характеристиками як екологічна чистота, простота використання, довговічність.

Мінеральна вата

Розрізняють три основні різновиди мінеральної вати:

  1. Скловата;
  2. Кам'яна вата (в тому числі базальтова);

Скловата. При виготовленні використовується пісок, сода, вапняк і бура - звичайна сировина для виробництва скла. Матеріал має хороші теплоізоляційні характеристики 0,038-0,046 Вт/м*К. Не горить, хімічний стійок, не поглинає вологу, добре ізолює звук.

Основним недоліком матеріалу є ламкість волокон, які проникають через нещільну тканину і викликають свербіж шкірних покривів. Зазвичай застосовується як утеплювач для даху або підлоги в нежитлових приміщеннях. Ви можете купити в Києві в нашому ітернет-магазин скловату від виробників Isover і URSA, Knauf.

Кам'яна, базальтова вата. Фактично це один різновид утеплювача, різниця полягає у сировині, що використовується. Для базальтової вати використовується сировина вулканічних порід (базальт, діабаз). Теплоізоляційні властивості відмінні 0,035-0,045 Вт/м*К.

Мінвата має хороші показники звукопоглинання, довговічності і стійкість до деформації. Відштовхує вологу, не гниє, хімічно нейтральна. Для роботи з кам'яною ватою не потрібний спецодяг. Основним недоліком є ​​невелика кількість фенолу формальдегіду, який може виділятися в незначних кількостях перші кілька місяців експлуатації.

Рекомендується використовувати як утеплювач для стін, даху, внутрішніх простінків і підлог. Основні виробники, мінвату яких можна купити в Києві в нашому інтернет-магазині - Техноніколь, Rockwool.

Пінопласт, пінополістирол

На перший погляд пінопласт і пінополістирол зовні досить схожі. Однак, незважаючи на однакову сировину, способи їх виробництва значно відрізняються, що призводить до суттєвих відмінностей в експлуатаційних властивостях. Крім того, вартість пінопласту значно нижче.

Пінопласт. При виробництві вихідну сировину (полістирол) поміщають в закриту ємність і обробляють сухою парою. Зростаючи, гранули склеюються між собою, проте між ними залишається багато мікропор.

Пінополістирол. Виготовляється методом екструзії - сировина спочатку розплавляють і все молекули полімеру з'єднуються в єдину структуру. Потім, матеріал, що, набирає об'єм, пропускають через спеціальну машину екструдер, що надає заготовці остаточну форму.

В результаті різних технологій виготовлення основні експлуатаційні характеристики матеріалів також різняться:

  • Міцність. Пінополістирол є монолітною речовиною, міцність якої вище ніж у пінопласту в 5-6 разів.
  • Проникність. У пінополістиролу вона нижче в 10 разів. Це стосується як вологопоглинання, так і звукопроникності.
  • Густина. Пінополістирол більш щільний, ніж пінопласт - в 3-5 разів. Відповідно, більше і вага утеплювача, що необхідно враховувати при монтажі.

Основними торговими марками пінопласту і пінополістиролу є: Техноплекс, Пеноборд, БАТЕПЛЕКС, Carbon.

Ізоляційні бар'єри

Різні види ізоляційних мембран необхідні для забезпечення необхідного режиму вологості, щоб теплоізоляція могла функціонувати в оптимальних умовах максимально ефективно.

Гідроізоляція та пароізоляція необхідні для запобігання попадання води в теплоізоляційні матеріали. Крім того, ці матеріали беруть участь у виведенні вологої пари назовні будови, що забезпечує оптимальні умови в приміщенні і запобігаючи накопиченню вологи в теплоізоляції.

Паробар'єр. Встановлюється з боку приміщення. Утворює перешкоду на шляху проникнення теплого вологого повітря до утеплювача.

Як правило, такі матеріали є двосторонніми. Одна сторона являє собою гладку поверхню з водовідштовхувальними властивостями. Вони можуть бути дво або тришаровими.

Гідробар'єр - для внутрішніх робіт можна застосовувати звичайну або армовану плівку. Для зовнішніх - використовуються різні рулонні матеріали типу руберойду. Основними характеристиками є водонепроникність і можливість витримувати механічні навантаження (на розрив і розтягнення).

Антиконденсатна мембрана - встановлюється на зовнішній стороні утеплювача з боку вулиці. Має гладку зовнішню сторону, по якій волога стікає. І абсорбуючу внутрішню, яка утримує краплі води, не даючи їм впасти на теплоізоляцію.

Вітробар'єр - зазвичай це мембрани подвійного функціоналу, гідро- і вітроізоляція. Вони повинні виконувати наступні функції:

  • Виводити з прошарку теплоізоляційного матеріалу теплий пар - тобто бути паропроникними;
  • Перешкоджати проникненню вологи в теплоізоляцію;
  • Бути досить міцним для того щоб витримати тиск холодного вітру.

Теплоізоляція будинку буде ефективною і довговічною тільки в разі правильного підбору утеплювача і його використання в складі багатошарових систем спільно з ізоляційними матеріалами, які створюють ідеальні умови для експлуатації та істотно продовжують термін служби.