Оставьте свои контактные данные, и мы Вам перезвоним:

Мы работаем с ПН - ПТ с 10:00 до 21:00, СБ - ВС с 10:00 до 19:00

Λ

10:00

V

-

Λ

18:00

V

Λ V
Чому Вікібуд?

Доставка за 24 години

Знижка до 7 %

Купуйте - не виходячі з дому

Гарантоване повернення не якісного товару

Все преимущества...

Курс

МоваРусский Українська

Пінополістирол, пінопласт

Утеплювач для дому

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Пінопласт ПСБ-25, 1 м3
Щільність - 25 кг/м3. Застосовується для звукоізоляції та утеплення зовнішніх та внутрішніх стін, підлог і стель. Розмір листа - 0,5х1 м...
* Вага пінопласту:
Ціну уточнюйте
Пінопласт ПСБ-35, 1 м3
Пінопласт підвищеної 35-й щільності для тепло- і звукоізоляції фасадів будівель, внутрішніх стін, підлог під стяжку. Розмір 0,5х1 м...
* Вага пінопласту:
Ціну уточнюйте
Техноніколь Carbon Eco пінополістирол
Пінополістирол для утеплення фасадів, дахів, фундаментів, підлог. Вологостійкий. Низька теплопровідність. Розмір листа 1,18х0,58 м. Товщина: 20 мм; 30 мм; 40 мм; 50 мм; 100 мм...
* толщина ваты:
Ціну уточнюйте
Пінопласт ПСБ-25
Пінопласт має 25-у щільність. Універсальний матеріал, який застосовується для утеплення зовнішніх та внутрішніх стін, підлог і стель. Розмір: 0,5х1 м. ..
* Толщина пенопласта :
Ціну уточнюйте
Пінопласт ПСБ-35
Пінопласт підвищеної 35-й щільності. Застосовується для утеплення фасадів будівель, внутрішніх стін, підлог під стяжку. Розмір 0,5х1 м...
* Толщина пенопласта :
Ціну уточнюйте
Екопліт Пінополістирол пл. 35-а, 1180х580 мм
Розмір листа 1180х580 мм. Екструдований пінополістирол має 35 щільність і застосовують його для утеплення стін всередині і зовні будівлі, підлог під стяжку...
* Толщина пенополистирола :
Ціну уточнюйте
Техноплекс Пінополістирол, 35-а плотн.
Розмір аркуша - 0,68 м2, 1,10х0,55 см. Екструдований пінополістирол має 35-у щільність. Призначений для утеплення підлог під стяжку, фундаментів, фасадів будівель...
* Толщина пенополистирола :
Ціну уточнюйте
БАТЕПЛЕКС 35-Г4, екструдований пінополістирол, 1200х600 мм
Утеплювач на основі гранул пінопласту і спец. добавок, для утеплення приміщень і фасадів. Не поглинає вологу, високі теплоізоляційні якості, довговічний, стійкий до розчинників. Горючість: Г4, Г3...
Толщина пенополистирола :
Ціну уточнюйте
Піноборд Пінополістирол пл. 35-а, 1250х550 мм
Екструдований пінополістирол для утеплення підлог під стяжку, фундаментів і зовнішніх стін будівель. Щільність 35-а. Розмір: 1250х550 мм. для 100 мм розмір: 1250х600 мм...
Толщина пенополистирола :
Ціну уточнюйте
Пінополістирольні гранули
Гранули застосовують для теплоізоляції, звукоізоляції. Безкаркасні меблі...
* Объем гранул:
Ціну уточнюйте
Ізолон підкладка для підлоги, 3 мм
опт. 14,25 грн.
Підкладка "амортизатор" під підлогові покриття. Висока тепло- і звукоізоляція. Не пропускає вологу і водяні пари...
14,70 грн.  
Ціна за: шт.
Теплоізоляційні панелі AEROC Energy 150х200х600 піддон 1.8 м3=100 шт
Ефективний утеплювач стін, зведених з виробів з пористого бетону всередині і зовні приміщень. Збільшує звукоізоляцію...
Товщина:
Ціну уточнюйте

Сучасне будівництво неможливо уявити без використання теплоізоляційних матеріалів, а лідерство серед них утримують вироби пенополистирольной групи. Наш інтернет-магазин пропонує в широкому асортименті пінопласт і інші утеплювачі для робіт по ізоляції будь-яких конструкцій житлового або промислового будівництва. Ціна товару з доставкою на об'єкти, розташовані в Києві, є дуже привабливою і вигідною.

Властивості пінополістирольних теплоізоляційних матеріалів

Хоча для виробництва пінопласту і екструзійних видів пінополістиролу використовуються гранули полістиролу, але пресування при цьому відбувається різними способами, що впливає на характеристики матеріалу. Тому вибираючи утеплювач для дому або промислового об'єкта треба знати, що чим щільніше матеріал, тим вище його теплопровідність і гірше його ізоляційні здібності, але одночасно і вище механічна міцність, що потрібно враховувати в залежності від області його застосування. А плануючи використовувати утеплювач пінополістирол з низькою щільністю, але високими тепло- і звукоізоляційними здібностями, треба подбати про захист його від механічних пошкоджень. Крім того, такі види виробів можна застосовувати в конструкціях, в яких він буде піддаватися значним навантаженням.

Пенопласт и пеноиполистирол имеют общие свойства, среди которых:

Пінопласт і пеноіполістірол мають загальні властивості, серед яких:

 • малу вагу, що дозволяє при використанні цих теплоізоляційних матеріалів не створювати додаткового навантаження на несучі конструкції;
 • міцність;
 • низьке водопоглинання;
 • високі тепло- і звукоізоляційні здатності;
 • морозостійкість;
 • несхильність до утворення цвілі;
 • легкість монтажу;
 • великий термін експлуатації - від 20 років і більше.

Але, пінополістирол має маленькі недоліки, які потрібно врахувати перед тим, як утеплювати будинок чи іншу будівельну конструкцію:

 • орючість;
 • паронепроницаемость, через що потрібна організація в приміщенні ефективної вентиляції;
 • схильність до впливу сонячного світла, але ця проблема легко вирішується за допомогою оздоблювальних матеріалів, що закривають утеплювач.

Щоб мінімізувати негативні наслідки від низької вогнестійкості і горючості матеріалу, до складу сировини при виробництві вводиться антипірен, завдяки якому пінополістирол має здатність до самозагасання.

Види матеріалів та сфери їх застосування

Пінополістирольні ізоляційні матеріали використовуються для утеплення різних конструктивних елементів будівель:

 • ​стін;
 • фундаментів;
 • підлог;
 • покрівель;
 • інженерних мереж (водопровідних, каналізаційних, вентиляційних та інших).

Основна сфера застосування ПСБ-25 – фасадне утеплення малоповерхових будівель, рідше застосовується всередині приміщень. Найчастіше використовується в системах «мокрий фасад», при монтажі яких кріплення здійснюється за допомогою клейових складів і дюбелів з подальшим армуванням і оштукатурюванням поверхні.

ПСБ-35 має велику механічну міцність, на відміну від попереднього утеплювача, тому рекомендований для використання при ізоляції несучих конструкцій - найбільш часто застосовується в міжстінових просторі зовнішніх несучих конструкцій будинку, зведених з цегли або іншого матеріалу. Є одним з найпоширеніших матеріалів для каркасного будівництва, поєднуючи в собі високі експлуатаційні особливості і низьку собівартість будівництва. Використовується для утеплення підлог в житлових будинках з помірним навантаженням при влаштуванні цементно-піщаних стяжок, а також для оформлення укосів, кутів і інших конструктивних елементів.

Екопліт – це пенополістілольний теплоізоляційний матеріал отриманий методом екструзії, в результаті чого він володіє характерними ознаками, що відрізняють його від матеріалів цієї категорії. Має:

 • високу міцність на стиск;
 • еластичність;
 • підвищену вологостійкість;
 • покращенні характеристики вогнестійкості;
 • більший експлуатаційний термін.

Має велику щільність і механічну міцність, але дещо нижчі теплоізоляційні здатності. Основне застосування - конструкції, які відчувають певний механічний вплив і розташовані в умовах підвищеної вологості. Використовується для утеплення фундаментів, відмосток, балконів і лоджій.

Піноборд - має широку сферу застосування і використовується для теплоізоляції практично всіх конструктивних елементів будинку, але найбільш затребуваний в системах «тепла підлога». Володіє підвищеною стійкістю до механічного впливу, інертний до деяких хімічних сполук і єдиний з цього ряду має невелику паропроникність, що вельми актуально при його використанні в житлових приміщеннях.

Пінополістирольні плити Техноніколь Carbon Eco призначені для утеплення фундаментів, влаштування підлог, а також теплоізоляції фасаду та покрівлі. Основною перевагою є висока міцність на стиск, в результаті чого матеріал здатний зберігати свої лінійні розміри і витримувати значні навантаження. У нашому інтернет-магазині цей продукт представлений виробами різної товщини, що значно полегшує процес вибору утеплювача в залежності від функціонального призначення об'єкта.

Ми пропонуємо продукцію різних виробників, що відрізняється між собою не тільки зовнішніми характеристиками, товщиною і розмірами, а й способом виготовлення і іншими параметрами.

Наш інтернет-магазин на протязі більше 10 років пропонує широкий вибір полістирольних плит для теплоізоляції, ціна яких найнижча в Києві. При необхідності надаємо послуги доставки, яка також найвигідніша в місті, а при оформленні заявки вартістю від 5 000 грн. - ми безкоштовно доставимо товар на вказану адресу. При необхідності, надаємо послуги вантажників.

Наш магазин представляє широкий асортимент матеріалів для будівництва з найпривабливішими умовами покупки, а для оптових покупців передбачені знижки, розмір яких досягає 7%.