Оставьте свои контактные данные, и мы Вам перезвоним:

Мы работаем с ПН - ПТ с 10:00 до 21:00, СБ - ВС с 10:00 до 19:00

Λ

10:00

V

-

Λ

18:00

V

Λ V
МоваРусский Українська

Изовер

 Торгова марка ISOVER належить французькому концерну «Сен-Гобен», який по праву вважається першовідкривачем технології виробництва скловолоконних і базальтових утеплювачів, а також звукоізоляційних матеріалів. 

Підприємство було засноване ще в 17 столітті. Теплоізоляція ISOVER відрізняється дуже високою якістю, що й не дивно при таких давніх традиціях. Концерн «Сен-Гобен» в наші дні входить в Топ 100 світових промислових груп, а його акції високо котируються на найвідоміших фондових біржах.

Показувати: Список / Сітка
Сортування
ISOVER TWIN, Мінеральна вата, 50 мм
опт. 444,90 грн.
Мінвата зі скловолокна для горизонтальних і скатних поверхнях, що не несуть навантаження (кроквяні системи, підлоги на лагах, горищні перекриття). Пружна. Рулон 20м2. Товщина 50 мм...
455,90 грн.  
: рулон
ISOVER ISOTEC MAT-AL (КИМ-AL) мінеральна вата для труб, 50 мм
опт. 520,60 грн.
Мінеральна вата фольгована на основі скловолокна в рулонах. Для тепло- і звукоізоляції трубопроводів...
537,05 грн.  
: рулон
ISOVER ЗвукоЗахист, мінеральна вата в плитах
Мінеральна вата з підвищеною шумоізоляцією всередині приміщень...
толщина ваты:
0,00 грн.  
: уп.
Isover Профі, мінвата в рулоні
опт. 512,90 грн.
Звуко- і теплоізоляція з посиленою пружністю. Поєднує переваги плити і рулону. Підходить для вертикальних каркасів без додаткових кріплень. Розмір: 1220х4000 мм. Щільність: 14 кг/м3...
толщина ваты:
523,90 грн.  
: рулон
ISOVER скатна покрівля, мінеральна вата в плитах
Мінеральна вата для тепло- та шумоізоляції скатних покрівель і мансард. З підвищеною вологостійкістю...
толщина ваты:
0,00 грн.  
: уп.
Isover "Сауна" Фольгованна мінеральна вата в рулоні (15 м2), 50 мм
опт. 969,90 грн.
Вата в рулонах з фольгованним покриттям для пароізоляції і утеплення поверхонь в саунах і лазні. Рулон: 15 м2. Щільність: 12 кг/м3...
989,90 грн.  
: рулон

Істория

Концерн «Сен-Гобен» був створений в 1665 році. Він справляв дзеркала для маєтків і замків представників французької королівської династії, в тому числі і для палацу Версаль. Підприємство починає активно розвиватися в 19 столітті. Фірма розширює сферу діяльності, відкриває виробництва і представництва в інших європейських державах (1853 р - Німеччина, 1889 р - Італія, 1904 р - Іспанія).

У 1937 році концерн одним з перших починає виробляти теплоізоляцію зі скловолокна під ТМ ISOVER і дуже швидко стає лідером в цьому сегменті будматеріалів. Напередодні Другої Світової війни «Сен-Гобен» має всі технології стекловолоконного виробництва, має два заводи у Франції і контролює виробничі підприємства в Бельгії, Італії та Німеччини. Концерн виробляє третину всієї європейської скловати.

У післявоєнні роки компанія створює цілу дослідницьку організацію для удосконалення та винаходів нових методів виробництва скловолокна. У 1957 році Сен-Гобен винаходить технологію TEL, яка ґрунтується на витягуванні струменів розплавленого скла в центрифузі в потоках гарячого газу. Цей передовий принцип виробництва дозволив концерну просто розчавити своїх конкурентів. Технологія TEL давала можливість виробляти дуже легке і тонке скловолокно, важило в два рази менше, ніж класична скловата того часу. Успіх фірми був міжнародним. За кілька років десятки компаній по всьому світу придбали у Сен-Гобен ліцензію на технологію TEL.

У 70-і роки починаються «нафтові кризи», завдяки яким теплоізоляційна галузь виходить на новий рівень і переживає бум. Утеплювачі «Ізовер» домінують в світі. Виробництва і представництва концерну «Сен-Гобен» відкриваються в азіатських країнах, США і Південній Америці, в Австралії і Новій Зеландії. У Європі компанія практично монополіст.

З 80-х років починається спад активності. На європейському ринку з'являються конкуренти, а концерн вперше стикається з проблемою перевиробництва продукції і надлишкових потужностей. В результаті цих негативних тенденцій, компанія переглядає свою політику - проводить диверсифікацію виробництва, адаптує продукцію до різних сегментів ринку і вкладає кошти в удосконалення технологічного процесу. У підсумку, в 1981 році з'являється технологія TELSTAR, яка дозволяє компанії повернути свої позиції на світовому ринку і забезпечує їй комерційний успіх на довгі роки. У 1986 році концерн робить ще один крок назустріч клієнту. Він пропонує нову технологію упаковки multipack, яка дає можливість оптимізувати транспортні витрати і забезпечує набагато кращу схоронність продукції в дорозі.

У 90-і і 2000-і роки Сен-Гобен залишається світовим лідером з виробництва та реалізації мінераловатних утеплювачів. Компанія продовжує активну експансію на міжнародний ринок. Представництво в Україні знаходиться за адресою: Київ, вул. М. Раскової 13.

Продукція

Концерн виробляє такі види продукції:

  • Мінераловатні, скловолоконні утеплювачі;
  • Скло;
  • Деякі типи труб.

Магазин Вікібуд

Мінеральну вату ТМ ISOVER можна придбати в онлайн магазині Вікібуд. В наявності завжди є найпопулярніший утеплювач цієї марки - Isover classic twin, а також фолгірованний утеплювач - Isover сауна.  Крім цього, у нас можна купити будматеріали провідних вітчизняних і світових виробників.

 

 

- місце знаходження виробника, Туреччина

 

 

 

 - батьківщина бренду, Німеччина