Доставка за 24 години
Знижка до 7 %
Купуйте - не виходячі з дому
Гарантоване повернення не якісного товару
При использовании osb-плит для кровли их толщина зависит от расстояние между стропилами. Норматива регламентирующего данные показатели нет, но мастера рекомендует следующие параметры:
Следует отметить, что установка стропил с шагом более 1м нецелесообразна, так как экономия материала для стропильной системы полностью будет использована на приобретение более дорогостоящих толстых OSB плит.
Оптимальным шагом является 600мм. Это даст 2 преимущества:
При использовании OSB плит для чернового пола рекомендуется следующие параметры:
Кроме того необходимо придерживаться следующих правил:
OSB плита обладает достаточно высоким влагопоглощение и гибкостью, в результате чего без дополнительной обработки невозможно осуществить переклеивание плитки с надлежащим качеством:
[/spoiler]
USB плиты обрабатываются теми же инструментами, которые используются для массивного дерева. Однако по сравнению с массивом скорость подачи материала или скорость самого инструмента необходимо снизить по крайней мере вдвое. Обработка можно осуществлять электролобзиком, ручной циркулярной пилой, а также ручными инструментами ножовками и пилами по металлу.
Крепление можно осуществлять гвоздями, шурупами или скобами но при этом длина соединяющих элементов должно быть больше в 2,5 раза чем толщина OSB плиты.
Деревина як будівельний матеріал має свої переваги і недоліки. Її широке використання для зведення споруд, у вигляді основних і допоміжних конструкцій, зумовлена поєднанням відмінних експлуатаційних характеристик і доступною вартістю.
Сучасні технології привели до створення композитних матеріалів на основі деревини, які мають покращені технічні параметри і позбавлені багатьох недоліків властивих виробам з масиву.
Як правило, будматеріали з масиву представлені виробами з хвойних порід ялини і сосни, так як вони мають оптимальне співвідношення смол, що запобігають загнивання. Можуть бути використані як для влаштування несучого каркасу, так і для різних елементів і конструкцій будівлі: кроквяної системи, перегородок і перекриттів, підлоги ін.
Найбільш широко використовується такі різновиди:
Вироби з масиву дерева мають досить багато переваг. Вони екологічні, мають естетичний зовнішній вигляд, високі теплоізоляційні властивості. Однак їм притаманні і деякі недоліки: викривлення, розтріскування, усушка, а також досить обмежений сортамент. Для виправлення цих недоліків були розроблені композитні будівельні матеріали на основі деревини.
Вони являють собою деревні плити, що складаються з декількох шарів деревної тріски, розташованої взаємно перпендикулярно і скріпленої меламіноформальдегідних клеями.
Основна відмінність між цими двома матеріалами полягає в наступному. Для OSB плит тріска готується спеціально і має досить великий розмір. QSB плити складаються з відходів деревообробки, тут тріска має меншу фракцію, клею додається істотно більше. Відповідно, QSB плита більш водостійка і гнучка ніж плита осб-3.
Обидва ці матеріали добре обробляються, можуть застосовуватися для приміщень з високою вологістю, як елемент настилу для покрівлі, в якості опалубки ін.
Важливо! QSB плита в процесі експлуатації виділяє в атмосферу досить велику кількість формальдегідів, тому її використання в житловому будівництві неприпустимо.
Фанера популярний будівельний матеріал, який можна придбати оптом в Києві в нашому інтернет-магазині. Вона складається з декількох шарів шпону, напрямок волокон яких взаємно перпендикулярний. Товщина виробу може бути від 3 до 30 мм, найбільш поширений розмір листа 1,5х1,5м, але можуть досягати 1200-3660 мм.
Використовується при виробництві сендвіч-панелей, створення опалубки, в конструкціях покриттів для підлоги і настилах дахів, для внутрішньої обробки приміщень. Як правило, сучасні виробники випускають вологостійку фанеру, ціна якої трохи вище.
У нашому інтернет-магазині ви можете купити високоякісні матеріали надійних виробників Кроно-Україна, Кроношпан і ін. Вся продукція реалізується за доступною оптовою ціною з доставкою по Києву і області.
ДВП складається з деревної стружки великих фракцій, скріпленої між собою меламіно-карбамідо формальдегідними клеями. Як правило, ДВП використовується в меблевому виробництві. Однак часто застосовується в будівництві в якості стінових панелей або елемента конструкції внутрішніх перегородок, арок, чорнового настилу для підлоги під ламінат, лінолеум, ковролін.
Використання деревини або будівельних матеріалів на її основі при зведенні будівель неминуче.