- Виробники Мира
Клей цментний для плитки, керамограніта, натурального каменю, мозайки на мінеральні підстави всередині і зовні приміщень. Шар 2-10 мм. Для Теплих підлог. Адгезія: ≥1,5 МПа. Витрата: 2,5-6,0 кг/м2.
| Витрата | На стіни: 2,5 кг/м2 На підлогу: 3,5 кг/м2 |
| В упаковці | 15 кг |
| Склад | Білий цемент, посилений полімерами. |
| Витрата води | 3,75-4,20 л.. води на 25 кг. сухої суміші |
| Час використання суміші | 6 годин |
| Температура застосування | від +10 до +30°C |
| Час висихання | 10-18 годин для легкого пересування, затирання швів. Повна готовність до навантажень: 7 днів. |
| Примітка | Білий клей на основі цементу для укладання плитки на підлогу і стіни на стабільні основи. Область застосування: Стіни; підлоги; Вологі приміщення; Басейни. |
| Еластичність | Так |
| Морозостійкість | Да |
| Використання клею | Всередині та зовні |
| Призначення | Керамічна плитка, натуральний камінь, мармуру, тонких напівпрозорих плит. |
| Властивості | -Підходить для поверхонь з мінімальною залишковою усадкою; -Підходить для всіх типів керамічної плитки, натурального каменю, мармуру і тонких напівпрозорих плит; -Классіфікован як С2ТЕ S1 еластичний. |
| Зберігання | В оригінальній упаковці мін 6 місяців. |
| Колір | Білий |