- Виробники Волмикс
Клей для систем теплоізоляції WALLMIX "F-10" це високотехнологічний матеріал для облаштування фасадів будівель пінополістирольними або мінераловатними плитами. Матеріал має високі технічні характеристики, що дозволяє проводити роботи з утеплення фасадів будівель швидко, зручно і якісно, гарантуючи довговічність експлуатації даних фасадів надалі.
Застосування. Клейова суміш WALLMIX "F-10" призначена для кріплення пінополістирольних і жорстких мінераловатних плит при утепленні фасадів будівель і споруд.
Увага!!! Для нанесення на зовнішню поверхню утеплювача проміжного клейового шару, армованого склосіткою, необхідно використовувати клейову суміш WALLMIX "F-12".
Приготування розчину
Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції 0,19-0,21 л на 1 кг суміші (4,5-5,25л на мішок 25кг). Ретельно перемішати мішалкою або низькообертовим дрилем з насадкою до однорідної консистенції без грудок і згустків. Після чого розчин витримати 5 хвилин і знову ретельно перемішати. Отриманий розчин необхідно використати протягом 2-х годин.
Увага!!! Забороняється додавати в розчин інші компоненти. Роботи слід проводити при температурі від + 5°С до + 30°С. Найбільш ефективний результат досягається при температурі + 20°С і відносній вологості 60%. При інших умовах робочі параметри суміші можуть змінюватися. При виконанні робіт, фасад необхідно захищати від попадання сонячних променів, а так само від підвищеної вологості (дощу, туману).
Витрата суміші становить 4,5-5 кг / м2 для приклеювання пінополістиролу, 5-7 кг / м2 для приклеюють мінераловатних плит і екструдованого пінополістиролу.
Правила безпеки. Суміш містить цемент, що викликає лужну реакцію в момент гідратації, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У разі попадання розчинової суміші в очі слід негайно їх промити водою і звернутися до лікаря.
Зберігання
Суміш необхідно зберігати у фірмовому герметичному упакуванні в сухому приміщенні, на піддонах.
Термін зберігання 12 місяців з дня виготовлення, зазначеного на упаковці. Пошкоджені мішки використати в першу чергу.
Упаковка. Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром по 25 кг.
Відгуки Wallmix F-10, Клей для систем теплоізоляції, 25 кг ЗИМА
