Оставьте свои контактные данные, и мы Вам перезвоним:

Мы работаем с ПН - ПТ с 10:00 до 21:00, СБ - ВС с 10:00 до 19:00

Λ

10:00

V

-

Λ

18:00

V

Λ V
МоваРусский Українська

Колорит

 Торгова марка Колорит

Бренд Колорит є локальною торговою маркою лакофарбових і декоративних покриттів фінської компанії Тіккуріла. Продукція Колорит реалізується в Україні, а також доступна на території Молдавії. Бренд був заснований в 2002 році.

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Колорит Фасад Стандарт, латексна акрилова фарба, 9 л
Для фарбування мінеральних поверхонь фасадів. Біла матова (коліруеться). Атмосферостійка. Витрата: 1 л/7-8 м2...
* Краска:
0,00 грн.  
: шт.
Колорит Ітеріор Економ, акрилова матова фарба, 9 л
Матова водно-дисперсійна фарба для мінеральних і органічних поверхонь стін і стель Усередині приміщень. Біла матова. Стійка до сухого стирання. Витрата: 1 л/7-8 м2...
* Краска:
0,00 грн.  
: шт.
Колорит Преміум Інтериор, латексна акрилова фарба, 9 л
опт. 1581,50 грн.
Для фарбування мінеральних і органічних поверхонь, шпалер всередині будівель. Біла матова. Витрата: 1 л/10-13 м2...
1614,90 грн.  
: шт.
Колорит Wall Adhesive, клей для склохолст і шпалер (на 50м2), 10кг
опт. 551,90 грн.
Для приклеювання паперових шпалер, легких паперових вінілових покриттів, скловолокна щільністю до 60 г/м2. Всередині сухих приміщеннях. Висока адгезія. Чи не жовтіє. Стійкий до цвілі. Витрата: 1 л/5-7..
565,90 грн.  
: шт.
Колорит Універсал, акрилова фарба для внутрішніх і зовнішніх робіт, 10 л
опт. 441,95 грн.
Акрилова фарба для мінеральних, дерев'яних поверхонь, гіпсокартону всередині і зовні приміщень. Білий матовий. Витрата: 0,21-0,295 г/м2...
455,90 грн.  
: шт
Колорит Фасад-Економ, латексна акрилова фарба, 10 л
Для мінеральних поверхонь фасадів будівель. Біла матова (коліруеться). Атмосферостійка. Витрата: 1 л/8 м2...
* Краска:
0,00 грн.  
: шт.
Клей Колорит
опт. 517,75 грн.
Клей для приклеювання склополотна і обважнених шпалер...
534,10 грн.  
: шт.
Колорит Інтеріор Еко, акрилова фарба для стін, 10 л
Фарба на акриловій основі для мінеральних, дерев'яних поверхонь, гіпсокартону всередині приміщень. Біла матова. Витрата: поглинаюча поверхня: л/7-8 м2; не поглинаюча поверхня: 9-10 м2...
0,00 грн.  
: шт
Колорит Стандарт, латексна акрилова фарба, 9 л
Для мінеральних і органічних поверхонь стін і стель всередині приміщень. Стійка до миття. Біла матова. Витрата: 1/7-8 м2..
* Краска:
0,00 грн.  
: шт.
Колорит Ультравайт, акрилова фарба для стель, 10 л
опт. 280,00 грн.
Акрилова фарба для фарбування мінеральних, дерев'яних, гіпсових поверхонь всередині приміщень. Біла Матова. Витрата: поглинаюча поверхня: 185-215 г/м2; не поглинаюа поверхня: 150-165 г/м2...
288,90 грн.  
: шт
Колорит Фемілі, латексна інтер'єрна фарба, 9 л
опт. 1378,80 грн.
Латексна фарба для мінеральних, дерев'яних поверхонь, гіпсокартону всередині приміщень. Біла матова. Витрата: 13 л/м2. Відро: 9 л/108 м2/шар...
1417,90 грн.  
: шт
Колорит Інтеріор Люкс, латексна акрилова фарба, 9 л
Матова латексна фарба на акриловій основі. Водостійка. Призначена для приміщень з підвищеним експлуатаційним навантаженням. Витрата 1 л/7-9 м2...
* Краска:
0,00 грн.  
: шт.
Колорит Легенда, латексно-акрилова інтер'єрна фарба, 9 л
опт. 1449,90 грн.
Латексна фарба на основі акрилової для мінеральних, дерев'яних поверхонь, гіпсокартону, шпалер всередині приміщень. Біла матова. Витрата: 1 л/13 м2...
1484,90 грн.  
: шт

Істория

Концерн Tikkurila був створений в 1862 році. Він розробляє і виробляє лакофарбову продукцію, як для масового використання, так і для застосування в професійному будівництві і промисловості. Підприємство починалося з невеликою олійниці, яка була побудована недалеко від залізничної станції з назвою Tikkurila. Вісімнадцяте сторіччя ознаменувався бурхливим розвитком залізничного транспорту і розширенням мережі залізниць. Рейки в той час змащували оліфою або лляною олією. Тому олійниця недалеко від залізничної станції стала вигідною справою. Крім того, лляне масло застосовувалося для змащення промислового устаткування.

Після Першої Світової війни ринок починає змінюватися. Лакофарбова продукція стає вкрай затребуваною. До того ж, Фінляндія отримує незалежність від Російської імперії і в молодій державі починається будівельний бум. Перед підприємством відкриваються нові можливості. З 1919 року Тіккуріла стає на шлях створення масштабного виробництва малярних продуктів, що призводить до появи заводу. У той же період з США на батьківщину повертається молодий талановитий хімік Рангер Хольмстер, що володіє найпередовішими виробничими технологіями того часу. Тіккуріла робить ставку на вдосконалення методів виробництва і інвестує в це кошти, що призводить до створення кількох наукових лабораторій при заводі. Результатом досліджень стають революційні новинки, такі, як лак UNICA (хіт продажів), емаль MIRANOL, а також фарба для покрівлі PANSSARI.

У 50-ті роки соціум, втомлений від важких військових років, вимагає нових дизайнів і малярських товарів, що робить дуже затребуваними лаки і фарби. Компанія Тіккуріла розробляє серію нових продуктів і винаходить революційний інструмент - малярний валик. У зв'язку з цим, в Фінляндії розвивається сфера дизайну інтер'єру.

У 60-ті роки починається експорт лакофарбових продуктів Тіккуріла в СРСР, що забезпечує стрімке зростання компанії. В цілому, багатопланові торгові відносини з Радянським Союзом підвищують загальний добробут Фінляндії, і країна знову переживає будівельний бум, що ще більше сприяє комерційному успіху Тіккуріла. Адже попит на малярську продукцію високий як ніколи. Це призвело до появи декількох нових продуктів.

У 1972 році фінське держпідприємство Нінікіміра викуповує сімейну компанію Tikkurila. В середині 70-х відкривається новий завод з величезними потужностями. Це дозволяє Тіккуріла вийти на світовий ринок. Олімпіада в СРСР в 1980 році тільки збільшує добробут фірми.

На початку 90-х років Tikkurila переживає кризу. Розпад СРСР завдає страшного удару по всій економіці Фінляндії. З 1994 року компанія виходить на російський і український ринок і знову домагається грандіозного успіху.

У 2000-х роках Тіккуріла продовжує зміцнювати свої позиції на будівельному ринку країн СНД. У 2002 в Україні з'являється локальний бренд Колорит, орієнтований на українського споживача. У 2004 році в Києві було створено завод з виробництва лакофарбових продуктів Колорит.

Продукція

Під брендом Колорит виробляються і реалізуються:

Магазин Вікібуд

Продукцію ТМ «Колорит» можна купити в онлайн магазині Вікібуд. В наявності завжди є інтер'єрні фарби, які застосовуються для внутрішніх робіт. Також є і атмосферостійкі фасадні фарби, застосовувані в зовнішніх роботах. Велике значення для клієнта має те, що в нашому магазині він може вибрати фарбу будь-якого кольору і відтінку, так як наш магазин займається і кольоруванням фарб. Ще в магазині можна підібрати фарби і від інших світових виробників. 

 

 -батьківщина бренду, Фінляндія

 

 

 - місцезнаходження виробництва, Україна