Написати 0
оформити

Knauf Бетоконтакт, грунтовка с кварцевим піском

На основі кварцу для щільних поверхонь з низькою поглинаючою здатністю, ущільненого бетону, залізобетонних конструкцій, гіпсокартону. Витрата: 0,35-0,4 кг/м2
за шт.

Застосовує для обробки щільних поверхонь з низькою поглинаючою здатністю, ущільненого бетону, залізобетонних конструкцій, гіпсокартонних плит.

Так само Бетоконтакт наносять на поверхні перед штукатурними роботами, що б не видаляти старі штукатурки, стіни пофарбовані масляною фарбою.

Витрата: близько 350 г на 1 кв.м.

Бетоконтакт можливо розбавляти водою (залежить від основи) в співвідношенні 1 л на 20 кг. Перед використанням перемішати.

Час висихання: після нанесення від 3 до 6 годин.

Грунтовка наноситься с помощью малярной щетки или валика. Основании с повышенным поглощением нужно наносить в 2-3 слоя.  Температура окружающей среды при нанесении должна быть от +5 С до +30 С.

Грунтовка Кнауф "Бетонконтакт"
Бетоконтакт є полімерною дисперсією з високим рівнем стійкості до лугу. У складі грунтовки міститься кварцовий пісок, використання якого сприяє поліпшенню адгезії матеріалів до складних поверхонь.
Для чого застосовується?
Бетоконтакт використовується при попередній обробці непоглинаючих поверхонь - монолітного бетону або залізобетонних конструкцій, скла, плитки.
Как работает  грунтовка Бетоноконтакт
Як працює грунтовка Бетоноконтакт
Наноситься перед нанесенням шпалерного клею, фарби, штукатурки, шпаклівки, клею, а також фінішної обробки поверхонь з метою захисту.Как работает  грунтовка Бетоноконтакт
Нанесення грунтовки на поверхню
Види поверхонь:
грунтовка бетоноконтакт наносится на основания
Види поверхонь
  • щільний бетон
  • цегляна кладка
  • пінобетон і газобетон
  • поверхні, вирівняні гіпсовими і цементними штукатурками
  • ГВЛ, ГКЛ, ЦСП, ПГП
Підготовка поверхні
Наносити грунтовку необхідно на очищену від пилу, знежирену поверхню. Якщо на поверхні присутні жирні плями, їх слід вивести. Якщо поверхня була раніше покрита фарбою, її можна просто знежирити, протерши вологою тканиною і висушити. Знімати фарбу не обов'язково.
подготовка поверхности
Підготовка поверхні
При нанесенні грунтовки Бетоноконтакт на бетонні поверхні, їх потрібно перевірити на міцність, видалити всі відшаровуються частини, поглиблення затягнути за допомогою цементного розчину. Час для висихання розчину становить мінімум добу. Після чого можна починати обробку поверхні ґрунтовкою Бетоноконтакт.подготовка поверхности
Завдяки своїм технічним характеристикам ґрунтовку Кнауф Бетоноконтакт можна використовувати і для зміцнення поверхні. Після зміцнення підстави починається наступний етап - фінішне покриття. Також можна, обробити порошиться поверхню за допомогою звичайного ґрунту глибокого проникнення, і після його висихання, покрити підставу ґрунтовкою Бетоноконтакт. Таким чином, можна зміцнити стіну і забезпечити їй відмінну адгезію з матеріалом.
Як наносити?
Після відкриття упаковки ґрунтовку необхідно ретельно перемішати. Наноситися грунтовка за допомогою валика, кисті, шпателя або методом механічного набризку.нанесение грунтовки
Нанесення грунтовки
Консистенція грунтовки схожа на фарбу, а внаслідок введеного до складу пігменту її добре видно на оброблених поверхнях. Чи не рекомендовано наносити ґрунтовку при температурі нижче +5 С, оскільки при такій температурі може підвищитися вологість, а також не можна гарантувати нормальні умови для схоплювання і висихання грунтовки. При «- t» наносити ґрунтовку можна. Температурний режим повинен залишатися стабільним до повного висихання, але не нижче +5 С.
нанесение грунтовки на стену
Час повного висихання становить 3-4 години. Чим нижче буде температура, тим більше займе час на просушку. Після повного висихання, можна починати подальшу обробку.
Не рекомендовано залишати стіну без обробки на довго. Тому що на поверхні може осісти пил, потрапити волога і різні забруднення, а це може зменшити адгезію
Яка витрата?
Витрата грунтовки Бетоконтакт приблизно дорівнює 0,35-0,4 кг / м2. Все залежить від складу, поверхні і методу нанесення. Бетоконтакт можливо розбавляти водою (залежить від основи) в співвідношенні 1 л на 20 кг. Перед використанням перемішати.
Применение и расход материала грунтовка Бетоноконтакт
Застосування і витрата матеріалу грунтовки Бетоноконтакт
расход грунтовки
Як зменшити витрату Бетоконтакт?
Ніяк!
По-перше, при зменшенні витрат грунту Бетоноконтакт, зменшитися адгезія - зчеплення матеріалу з основою. По-друге, крім збільшення адгезії, бетоноконтакт має ще одне призначення - гідроізоляція.
принци действия грунтовки
Витрата 0,35-0,4 кг/м2
В упаковці 20 кг
Склад полімерна дисперсія з додаванням особливо чистого, кварцового піску
Температура експлуатації від +5°С до +30°С
Назначение призначена для попередньої обробки під гіпсову штукатурку поверхны, що не всмоктує вологу.

Відгуки Knauf Бетоконтакт, грунтовка с кварцевим піском

Написати відгук про товар:

Knauf Бетоконтакт, грунтовка с кварцевим піском

Knauf Бетоконтакт, грунтовка с кварцевим піском

за шт.