- Виробники Другие
Газобетон є будівельним матеріалом з пористого бетону, що складається з піску, цементно-вапняного розчину і піноутворювачів. У процесі формування і затвердіння в автоклаві формується структура з закритими мікрокомырками наповненими повітрям. Для газобетонних блоків характерні точні геометричні розміри, досить гладка поверхня і чіткі межі. Для монтажу використовується спеціальний клей, який наноситься зубчастим шпателем або спеціалізованими пристроями.
Газобетонний блок має досить високу міцність
Область застосування
Залежно від марки газобетонні блоки можуть використовуватися для зведення несучих стін в малоповерховому будівництві або для влаштування перегородок, простінків і самонесучих стін в каркасному багатоповерховому будівництві.
Нанесення клею на газобетон
Відповідно до параметрыв екологічності і вогнестійкості газобетонні блоки можуть використовуватися при будівництві споруд будь-якого призначення. Починаючи від житлових будинків, навчальних та медичних закладів і закінчуючи комерційною нерухомістю та промисловими будівлями.
Штроблення газобетонних блоків за допомогою ручного електричного штроборіза
Основні технічні характеристики
Газобетон характеризується наступними параметрами:
- Щільність - цей параметр характеризується кількістю повітря, який виділився при формуванні газобетонной суміші. Маркується як D400 / 500/600/700. Маркування означає вагу в кілограмах 1 кубічного метра газобетонних блоків.
- Міцність і несуча здатність - Чим щільніше газобетон тим вище його міцність. Як приклад, марка D400 має міцність 1,5 МПа, такий газобетон можна використовувати тільки для розведення простінків і самонесучих стін. Марка D500 може використовуватися в малоповерховому будівництві для зведення будівель до 3 поверхів.
- Теплопровідність - в нормальному стані газобетон має низьку вологість характеризується коефіцієнтом теплопровідності 0,13 Вт / м *°С. Це робить його одним з найбільш ефективних теплозберігаючих будівельних матеріалів.
Армування газобетонної кладки - укладання арматури в штроби
Особливості використання
Для укладання газобетонних блоків використовується спеціальний клей. Крім того, кладку необхідно армувати металевими або полімерними анкерами. Дана операція не зміцнює кладку і не підвищує її несучу здатність, а лише запобігає утворенню тріщин від усадки конструкції.
Умови зберігання: Зберігати під навісами в заводській упаковці, щоб запобігти потраплянню вологи на газобетон.
Виробник: фірма "Стоунлайт".