Написати 0
оформити

Фанера ФК вологостійка, 1525х1525 мм

Матеріал: береза. Застосовується в будівництві при оздоблювальних роботах, укладі підлог, в міжповерхових і горищних перекриттях. Виробництво Україна. Розміри: 1525 * 1525мм.
за лист

Фанера - деревно - шарова будівельна плита. Виготовляється шляхом склеювання спеціально підготовленого шпону. Кількість шпон йде від 3 і більше.

Шпон - це деревний матеріал листи якого досягають 3 мм. Дана фанера сорт 2-4.

Застосовується фанера в меблевому виробництві (корпусні меблі), пакувальному матеріалі (ящики, коробки), будівництві (каркасне будівництво малоповерхових будівель, оздоблювальні роботи, міжповерхові і горищні перекриття, укладання підлог).

Переваги фанери:

  • Простота в обробці
  • Стійка до перепадів температури
  • Легко комбінується з іншими матеріалами

Фанеру поділяють в залежності від зовнішнього вигляду поверхні на сорти, за ступенем водостійкості, за ступенем обробки на шліфовану і не шліфовану.

За зовнішнім виглядом поділяють на 5 сортів: I, II, III, IV.

По класу водостійкості - ФК (фанера вологостійка)

Фанера буває 2 розмірів 1220 * 2440мм і 1525 * 1525мм.

У нашому магазині Ви можете купити фануру ФК вологостійку товщиною 4 мм, 7 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм, 15 мм, 16 мм, 18 мм, 20 мм, 21 мм, 22 мм.

Для виробництва фанери використовується шпон берези і хвойних порід деревини. Залежно від цілей і завдань на ринку є можливість вибрати вироби з найрізноманітнішими властивостями і характеристиками. У нас представлена фанера марки ФК (вологостійка), як правило з берези.
Фанера ФК призначена для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю. При цьому вона не піддається деформації завдяки просоченню спеціальними смолами і лакової захисту.
Березовая влагостойкая фанера ФК
Березова вологостійка фанера ФК
Основні параметри фанери
Фанера - це багатошаровий матеріал, тому купити виріб можна різної товщини. Кількість шарів завжди непарне, при цьому товщина самого шпону може також бути різною. Залежно від призначення може мати один або два лицьових шару.
За розмірами аркуша фанера відрізняється великою різноманітністю, крім стандартних або типових виробів в Києві можна придбати і великоформатні листи. У разі якщо фанера купується для пристрою обрешітки, слід звертати увагу, яким чином на маркуванні вказано розмір. Фактично однакові листи можуть мати різне маркування, наприклад, 1220 × 2440 або 2440 × 1220. Таким способом виробник вказує на спрямованість волокон в листі, що для виконання деяких видів робіт має велике значення.
Устройство чернового пола из фанеры
Пристрій чорнової підлоги з фанери
На такий параметр фанери як вологостійкість в основному впливають застосовувані для склеювання шпону клейові склади.
влагостойкая фанера
Залежно від виду використовуваних смол для склеювання шпону фанера буває:
  • ФК - вологостійка, призначена для внутрішній або зовнішніх робіт. Але слід зазначити, що її водостійкість вельми обмежена, тому піддавати її прямого впливу води не слід;
  • ФБ, БС, ФБС, БФ - виготовлена ​​на основі бакелітового клею. Має підвищену міцність і вологостійкість (крім БФ);
  • ФСФ - фанера на основі формальдегідних смол, відрізняється підвищеною щільністю і міцністю, рекомендована дл застосування про вологому середовищі.
Важливо знати, що ціна фанери залежить не тільки від її розмірів і типу, але і від її сортності. Використовуються два види маркування:
Фанера елітна «Е», а далі за зменшенням: I, II, III, IV сорт
Фанера вищого (першого) сорту– «A», другого – «B», третього – «C», четвертого – «D»
Крім того, фанера може мати одну або дві шліфовані поверхні, про що також можна дізнатися з маркування: Ш1, Ш2 або НШ, тобто «без шліфування». А ламінація або лакове покриття на фанері є не тільки декоративним елементом, але перш за все додатковим захистом від впливу вологи і інших агресивних середовищ.
Укладка паркета по фанере
Укладання паркету по фанері
Сфера застосування фанери
Фанера в залежності від виду, сортності товщини може використовуватися і як конструктивний матеріал і як декоративний, наприклад, вона цілком може укладатися на підлогу по стягуванню або по лагам.
Устройство сплошной обрешетки из фанеры под мягкую кровлю
Пристрій суцільного решетування з фанери під м'яку покрівлю
У будівництві фанера застосовується для:
  • виготовлення зйомної опалубки. Найчастіше в цьому випадку використовується ламіновані вироби гарантують виготовлення бетонних конструкцій з ідеальною поверхнею;
  • влаштування суцільної обрешітки під м'які покрівлі;
  • як настил для підлоги, в тому числі і чорнової поверхні під паркет;
  • як декоративний матеріал для створення та оформлення інтер'єру, виготовлення різних елементів і деталей, обшивки стін.
Устройство сплошной обрешетки из фанеры под мягкую кровлю
Популярність фанери обумовлена ​​її високими властивостями і якостями:
  • екологічністю;
  • вологостійкість і водостійкість, завдяки чому деякі види навіть можна використовувати тривалий час у водному середовищі;
  • достатньою пластичністю для того щоб використовувати його при створенні виробів різних форм, в тому числі і криволінійних;
  • міцністю і довговічністю;
  • має високі звуко- і теплоізоляційні характеристики.
Важливою перевагою фанери слід вважати і той факт, що цей матеріал не має похибок в лінійних розмірах, що значно полегшує роботу з ним і скорочує час монтажу різних конструкцій.

Відгуки Фанера ФК вологостійка, 1525х1525 мм

Написати відгук про товар:

Фанера ФК вологостійка, 1525х1525 мм

Фанера ФК вологостійка, 1525х1525 мм

за лист