Оставьте свои контактные данные, и мы Вам перезвоним:

Мы работаем с ПН - ПТ с 10:00 до 21:00, СБ - ВС с 10:00 до 19:00

Λ

10:00

V

-

Λ

18:00

V

Λ V
МоваРусский Українська

Парок

 PAROC Group є міжнародним виробником мінераловатних утеплювачів. Компанія - один з лідерів в Європі по виробництву і реалізації теплоізоляційних матеріалів. Крім цього, PAROC випускає будівельні панелі. Компанія є одним з провідних постачальників ізоляційних матеріалів у Швеції, Фінляндії та державах Балтії.

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Paroc UNS 37, базальтова вата для утеплення мансард
Базальтова вата для утеплення скатних покрівель, мансард, міжповерхових і горищних перекриттів, легких каркасних стін і перегородок, а також підлог на лагах. Щільність: 30 кг/м3. Розмір: 1220х610 мм...
* толщина ваты:
0,00 грн.  
: м2
Paroc Fas-3, базальтова вата для утеплення фасадів
Базальтова вата для утеплення фасадів будівель з подальшим нанесенням декоративних штукатурок. Щільність 115 кг/м3. Розмір: 1200х600 мм..
* толщина ваты:
0,00 грн.  
: м2
Paroc Was-25 базальтова вата зі скловолокном для вентфасадів і покрівлі
Вітрозахисна базальтова вата з одного боку покрита скловолокном. Застосовується для фасадних систем з повітряним зазором зовнішніх стін будівель. Розмір: 1200х600 мм. Щільність: 80 кг/м3...
* толщина ваты:
0,00 грн.  
: м2

Історія

Фірма PAROC з'явилася в 30-х роках минулого століття в Фінляндії. Більше 70 років вона виробляє і реалізує теплоізоляцію для великого спектра промислових і будівельних конструкцій. Компанія має міжнародний статус. Вона належить кільком інвесторам і акціонерам в особі персоналу компанії. Основні виробничі потужності PAROC розташовані в Швеції, Фінляндії, Литві та Польщі, а представництва знаходяться в 13 країнах. Головний офіс компанії знаходиться в м Ванта (Фінляндія).

Продукція

Компанія виробляє такі категорії продукції:

  • Будівельна теплоізоляція;
  • Суднобудівна і технічна ізоляція;
  • Акустичні продукти;
  • Сендвіч панелі.

Магазин Вікібуд

Мінераловатну теплоізоляцію Paroc можна придбати в онлайн магазині Вікібуд. В наявності завжди є легкі вати - Paroc UNS-37, для утеплення кроквяної системи, підлог на лагах, внутрішніх стін і перегородок, і фасадні вати - Paroc Fas-3, для улепленное зовнішніх стін під мокру штукатурку. Крім цього, у нас можна купити утеплювачі інших провідних вітчизняних і світових виробників.

 

- батьківщина і місцезнаходження бренду, Фінляндія