Оставьте свои контактные данные, и мы Вам перезвоним:

Мы работаем с ПН - ПТ с 10:00 до 21:00, СБ - ВС с 10:00 до 19:00

Λ

10:00

V

-

Λ

18:00

V

Λ V
МоваРусский Українська

Шитрок

 Торгова марка Sheetrock (Шітрок) належить американській фірмі USGC, яка, в свою чергу входить до складу корпорації USG. Остання є одні з провідних лідерів на будівельному ринку Європи і США. Компанія USG була створена в 1901 році на основі тридцяти більш дрібних підприємств. Корпорація відразу ж увійшла в привілейований список найбільших гравців на американському ринку будматеріалів. На сьогоднішній день вона є найбільшим виробником будматеріалів в США. Річний бюджет компанії становить близько 3 мільярдів доларів, а на безлічі її заводів зайняті десятки тисяч працівників. У США і на євразійському континенті продукція компанії USG завоювала дуже багато шанувальників і користується незмінним попитом.

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Knauf SuperFinish SHEETROCK, готова універсальна шпаклівка (1-3мм), 28 кг
опт. 603,90 грн.
Готова акрилова шпаклівка армована волокнами, для мінеральних поверхонь, гіпсокартону. Усередині приміщень. Біла. Висихання: 5 год. Шар: 1-3 мм. Витрата: 1,5 кг/м2/мм, стики ГКЛ 0,125 кг/м2/мм. ..
627,90 грн.  
: шт.

Потужності в Європі і СНД

У 2005 році корпорація відкрила нові виробничі потужності на території Європи. Були запущені заводи у Великобританії (Пітерлі), у Франції (Дрю) і в Німеччині (Вірзен). У 2006 році компанія відкрила завод з виробництва шпаклівки Sheetrock в Росії (Санкт-Петербург), а в 2012 році заснувала виробництво в Челябінській області (г. Чебаркуль).

Продукція

Вже більше 30-ти років продукція торгової марки SHEETROCK користується незмінним успіхом у фахівців з обробки, дизайнерів і архітекторів у всій Європі. На вітчизняному ринку найбільшу популярність здобула універсальна вінілова шпаклівка Шитрок. Вона відрізняється високою якістю і технічними характеристиками.

Магазин Вікібуд

Шпаклівку SHEETROCK можна придбати онлайн в магазині Вікібуд. Крім того, у нас можна купити будівельні матеріали провідних світових брендів. В наявності завжди є продукція ТМ Церезіт в асортименті, гіпсокартон, шпаклівки та мінераловатні утеплювачі Кнауф.

 

- батьківщина і місцезнаходження бренду США.