Оставьте свои контактные данные, и мы Вам перезвоним:

Мы работаем с ПН - ПТ с 10:00 до 21:00, СБ - ВС с 10:00 до 19:00

Λ

10:00

V

-

Λ

18:00

V

Λ V
МоваРусский Українська

Снежка

Завод лаків і фарб АТ "Снєжка"  є виробником лакофарбової продукції та займає друге місце на території Польщі з виробництва будівельних матеріалів і лакофарбової продукції. Таку високу позицію дана фірма зайняла після 20 років плідної роботи. Компанія веде свій відлік часу з 1984 року.

Показувати: Список / Сітка
Сортування
опт. 612,90 грн.
..
647,90 грн.  
Sniezka Standart Fasad, фасадна фарба
опт. 605,90 грн.
..
627,90 грн.  
Снєжка Акрил-Путц фініш, готова фінішная шпаклівка (1-3 мм), 27 кг
опт. 549,90 грн.
Готова фінішна шпаклівка на стирол-акриловій основі, для мінеральних поверхонь, гіпсокартону. Усередині приміщень. Білосніжна. Висихання: 3 год. Шар: 1-3 мм. Витрата: 1-1,5 кг/м2/мм...
564,90 грн.  
: шт.
Снєжка-Фасад, акрилова фарба 10 л
Для мінеральних поверхонь фасадів і всередині приміщень. Матова коліруеться. Висока покриваність. Атмосферостійкість. Витрата: 1 л/м2...
* Краска:
0,00 грн.  
: шт.
СНЄЖКА Acril-Putz старт + фініш, шпаклівка гіпсова універсальна (3-30 мм), 20 кг
опт. 222,90 грн.
Для обробки мінеральних, дерев'яних, поверхонь, гіпсокартону перед фарбуванням і обклеюванням тонкими шпалерами. Використовується Усередині приміщень. Ручне нанесення. Витрата: до 1 кг/м2/мм. ..
228,90 грн.  
: шт.
СНЄЖКА Acryl-Putz фасад, шпаклівка цементна універсальна (до 30 мм), 20 кг
опт. 305,90 грн.
Основа: білий цемент, кварцовий пісок, карбон. Для створення гладкої поверхні, що ідеально підходить для фарбування. Вирівнює дефекти, шорсткості, тріщини. Витрата: 1,5 кг/м2/1 мм шару. ..
314,90 грн.  
: шт.
Снєжка-Ультра фарба, 10 л
опт. 328,90 грн.
Фарба відноситься до емульсій на акриловій основі. Для декоративного фарбування стін і стель всередині приміщень. Стійка до сухого стирання...
338,90 грн.  
: шт.
Снєжка Еко Люкс, акрилова емульсійна сніжно-біла фарба, 10 л
Емульсійна фарба для мінеральних і органічних поверхонь всередині приміщень. Екологічна. Білосніжна матова. Витрата: кг/9 м2...
* Краска:
0,00 грн.  
: шт.

Потужності

В соціалістичні часи заводах нинішньої «Сніжки» працювали десятки тисяч людей. Сьогодні ця компанія є сучасним підприємством, на якому зайнято всього лише 500 чоловік. Автоматизовані виробничі комплекси дозволили скоротити штат і поліпшити якість продукції. При цьому завод виробляє більше 70 мільйонів літрів лакофарбових виробів і будівельної хімії для польського і зарубіжного ринків. Снєжка є однією з найбільших компаній в регіоні. Дане підприємство створює робочі місця не тільки в Польщі, а й в суміжних державах.

Продукція ТМ «Снєжка»

Продукція торгової марки Снєжка сім раз підтверджувала свою високу якість, здобувши нагороди «Найкращий бренд Польщі». Товари цієї компанії є найбільш вибираними не тільки на території своєї країни, але і в суміжних державах, що саме по собі говорить про якість і престиж торгової марки. Польське підприємство виробляє наступні категорії продукції:

  • лаки;

  • фарби;
  • пігменти;
  • Будівельні грунти;
  • Спеціальні емульсії і просочення.

Усі товари бренду «Снєжка» повністю відповідають стандарту ISO 9001.

Виробництво і продукція

Більшу частину виробництва складають продукти будівельної хімії, які реалізуються в економічному сегменті сухих будівельних сумішей під торговою маркою Stabill. Спочатку це була продукція на основі гіпсу і крейди. Попит на перераховані вище види товарів був завжди дуже високий. Для його задоволення, в 2003 році було залучено інвестиції, які дозволили реалізувати інновації в формі автоматичного комплексу з управління виробництвом будівельної хімії. Незабаром асортимент продукції був розширений. До переліку гіпсових будівельних продуктів додалися і цементні. Зараз структура асортименту ТМ Stabill виглядає наступним чином:

  • Самовирівнювальні суміші для підлоги;

  • Цементні і гіпсові шпаклівки та штукатурки;
  • Цементні клеї для плитки і пінопласту;
  • Армувальні суміші для захисту утеплювача (на цементній основі);
  • Грунти та емульсії.

Магазин Вікібуд

Шпаклівки торгової марки Stabill завжди можна придбати в магазині Вікібуд. Крім цього у нас завжди є в наявності продукція ТМ Ceresit і Кнауф (мінеральна вата, гіпсокартон, шпаклівки).

 

- батьківщина бренду, Польща

 

 

- місцезнаходження виробника, Україна