Оставьте свои контактные данные, и мы Вам перезвоним:

Мы работаем с ПН - ПТ с 10:00 до 21:00, СБ - ВС с 10:00 до 19:00

Λ

10:00

V

-

Λ

18:00

V

Λ V
МоваРусский Українська

Стабил

Торгова марка Stabill належить підприємству ПЙОТРОВІЦЕ II, яке виникло в результаті динамічного зростання ринкового попиту на мінеральні наповнювачі (доломітові, крейдяні і карбонатні). Протягом декількох років після падіння Соціалістичного табору виробництво і продаж мінеральних наповнювачів зросла більше ніж в п'ять разів. В даний час підприємство ПЙОТРОВІЦЕ II  реалізує близько 50.000 тонн мінеральної сировини в рік. Його товари продаються по всій території країни, а також йдуть на експорт (в основному в країни Східної Європи). підприємство ПЙОТРОВІЦЕ II активно розвивається і завойовує нові ринки збуту. Дилерська мережа компанії з кожним роком збільшується, що полегшує споживачам доступ до продукції, а також створює нові робочі місця.

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Stabill PG 41, шпаклівка гіпсова фінішна (до 5 мм), 20 кг
опт. 328,90 грн.
Для фінішної обробки мінеральних поверхонь, гіпсокартону під фарбування і поклейку шпалерами Усередині приміщень. Ручне нанесення. Стійка до деформацій і тріщин. Витрата: 1 кг/м2 на 1 мм шару; ..
338,90 грн.  
: шт.
Stabill PSZ 11, шпаклівка гіпсова універсальна (7-8 мм), 20 кг
опт. 236,00 грн.
Білосніжна. Для вирівнювання тріщин і тонкошарової обробки мінеральних поверхонь Усередині приміщень. Ручне нанесення. Слой: 7-8 мм. Витрата: 1,2 кг/м2/1 мм шару. ..
248,90 грн.  
: шт.
Stabill PW 01, шпаклівка гіпсова універсальна (до 5 мм), 25 кг
опт. 257,90 грн.
Для ремонту тріщин, швів і тонкошарової обробки під декоративне покриття Усередині приміщень. Ручне нанесення. Підвищена міцність. Шар до 5 мм. Витрата: 1,2 кг/м2/1 мм шару. ..
264,90 грн.  
: шт.

Виробництво і продукція

Більшу частину виробництва складають продукти будівельної хімії, які реалізуються в економічному сегменті сухих будівельних сумішей під торговою маркою Stabill. Спочатку це була продукція на основі гіпсу і крейди. Попит на перераховані вище види товарів був завжди дуже високий. Для його задоволення, в 2003 році було залучено інвестиції, які дозволили реалізувати інновації в формі автоматичного комплексу з управління виробництвом будівельної хімії. Незабаром асортимент продукції був розширений. До переліку гіпсових будівельних продуктів додалися і цементні. Зараз структура асортименту ТМ Stabill виглядає наступним чином:

  • Самовирівнювальні суміші для підлоги;
  • Цементні і гіпсові шпаклівки та штукатурки;
  • Цементні клеї для плитки і пінопласту;
  • Армувальні суміші для захисту утеплювача (на цементній основі);
  • Грунти та емульсії.

Магазин Вікібуд

Шпаклівки торгової марки Stabill завжди можна придбати в магазині Вікібуд. Крім цього у нас завжди є в наявності продукція ТМ Ceresit і Кнауф (мінеральна вата, гіпсокартон, шпаклівки).

 

- родина и местонахождения бренда, Польша